Ngjarje misterioze

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ngjarje misterioze

Mesazh  Blak Devill prej 17.09.10 18:23

Ketu mund te shkruani histori te ndryshme misterioze
KUJDESS
Kjo eshte nje ngjarje qe i ka ndodhur nje burri i cili pretendonte se mund te perdorte ouija board pa i ndodhur gje.
Ai ftoi tre shoket e tij te ngusht te provonin, ai vendosi te thoshte emrin e nje djalli ata thirren ate emer me ulerima pasi priten pak dhe nuk ndodhi gje ata filluan te shanin ate emer gjithashtu shane vete djallin dhe pastaj shkuan te flinin.
Pasi kaluan 13 dite kete rit e provuan prap por kete here ata perjetuan nje njgjarje te frikshme ne mendje ata pane veten e tyre te gjakosur, te afermit e tyre te vrare dhe ne ate cast burri qe i ftoi per te provuar ne mes te gjoksit i doli nje simbol nje M e perdredhur.
avatar
Blak Devill

179


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ngjarje misterioze

Mesazh  Blak Devill prej 17.09.10 18:29

Ēfare mendoni per kete?
avatar
Blak Devill

179


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjarje misterioze

Mesazh  DarkMaster prej 18.09.10 8:39

Si lozet kjo loja Oujia ?
avatar
DarkMaster

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ngjarje misterioze

Mesazh  Blak Devill prej 18.09.10 8:52

Me duket se duhen thene disa fjale dhe xhami qe eshte lart duhen mbajtur gishtat dhe fillon te leviz por nese jo shpirti nuk po vjen.
avatar
Blak Devill

179


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjarje misterioze

Mesazh  abdullah prej 15.01.11 20:54

pse mirreni me imtesira ? .. ti qe pyet mos don ta provosh kete ? ncnc
avatar
abdullah

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Un si friksohem Djallit

Mesazh  shqipdon_7 prej 24.03.11 16:43

Si friksohem Djallit aspak
jam shum i ri por kam shum vetbesim dhe besim ne zot sa qe as qe ma ndjen per djallin nese nuk e perfill nuk ka qte beje
avatar
shqipdon_7

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjarje misterioze

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi