Ritual - largimi i njė personi negativ

Shko poshtė

Ritual - largimi i njė personi negativ

Mesazh  Magus prej 04.09.10 1:04

Largimi i njė personi negativ

Mjete:

- Njė copė letėr e bardhė
- Njė enė plastike
- Ujė burimi
- Njė zarf tė bardhė

Rituali duhet bėrė kur hėna ėshtė duke u larguar.

Shkruani emrin e personit larg nė njė letėr tė bardhė, pastaj e vendosni atė nė njė zarf tė bardhė dhe pastaj zarfin e futeni nė njė enė plastike, duke e mbushur enėn plastike me ujin e burimit.

Duke thėnė tri herė:

"Unė dėshiroj qė (emri i personit)
Tė zhduket nga jeta ime
Qė ndikimi i tij tė burgoset nė akull
Dhe asnjė fatkeqėsi tė mos i ndodh"

Vendosni enėn nė frigorifer, duke thėnė :

"Kjo dėshirė e imja u bėftė realitet"

Pas tri ditėsh, ena duhet hequr nga frigoriferi dhe futeni diku nė tokė ose boshatiset pėrmbajtja e saj nė tualet dhe kur tė lėshohet uji duhet thėnė :
"Ashtu u bėftė "
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual - largimi i njė personi negativ

Mesazh  elusi prej 17.09.13 13:55

ckemi,me largimin e henes do te thuash hena duke u zbrazur? nuk e kuptoj
avatar
elusi

Citim

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi