C'kuptoni ju me kete vjershe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

C'kuptoni ju me kete vjershe

Mesazh  DarkMaster prej 21.08.10 8:52

Dje pash ne ate shkalle
Nje burr te vogel qe nuk ishte atje
Ai prap nuk ishte sot atje
O zot sa do te doja te kishte ikur


VJERSHE E MESJETES PER FEMIJE
avatar
DarkMaster

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'kuptoni ju me kete vjershe

Mesazh  DarkMaster prej 21.08.10 11:02

E kam lexuar te KODET MAGJIKE - TEXE MARRIS
avatar
DarkMaster

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'kuptoni ju me kete vjershe

Mesazh  pllumspaho prej 03.09.10 14:07

Thjesh ai po shihte hien e tij
avatar
pllumspaho

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

laureta

Mesazh  laureta prej 03.09.10 14:47

Une mendoj qe ai po sheh nje hije te dikujt tjeter, te dikujt qe ia ka friken dhe sdon qe ti shfaqet me , por jo hijen e tij dhe pasi qe eshte vjershe per femij kane imagjinata te ndryshme.
RESPEKT
avatar
laureta

Asgje nuk eshte me madheshtore se mendja asgje nuk eshte me e pasur se mendja por asgje nuk eshte me idiote se mendja ajo mund te ndertoje madheshtoren por ajo mund te shkatrroje vet veten!!?

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'kuptoni ju me kete vjershe

Mesazh  ancientart prej 18.01.11 23:29

Eshte fantazme dhe edhe pse eshte liber per femije e shkruan aty sepse vetem femijet mund ta pranojne sepse te rriturit jane shume te "arsyeshem" !

ancientart

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'kuptoni ju me kete vjershe

Mesazh  yasmin prej 18.01.11 23:40

Nqs eshte nje vjershe per femije,duhet te keni parasysh qe femijet kane nje fantazi shume te zhvilluar.
Keshtu qe ,nuk keni pse niseni gjithmone te mendoni ne hije e fantazma,per mendimin tim keto gjera jane te tepruara!
avatar
yasmin

277


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hmm:)

Mesazh  patrolla prej 19.01.11 0:35

kur se ka dash at njeri edhe sot nuk e don?
avatar
patrolla

67


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'kuptoni ju me kete vjershe

Mesazh  panajotis prej 20.01.11 8:17

thjesht gabim ne perkthim

panajotis

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hmm

Mesazh  raif prej 21.01.11 0:24

Ndoshta ishte vertet i ulur ne shkalle por diku thelle ne imagjinaten e tij me lojera te tilla fjalesh mund te shprehesh nje jete te tere.
avatar
raif

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

endera?

Mesazh  patrolla prej 22.01.11 0:22

behet fjal per ender ,endron dikush
avatar
patrolla

67


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'kuptoni ju me kete vjershe

Mesazh  Agon Veselaj prej 23.01.11 9:39

PFFFFFFFFF E PAKUPTIMTE!

Agon Veselaj

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'kuptoni ju me kete vjershe

Mesazh  xhaxhimi prej 03.03.11 23:52

Kete vjersh ne gjuhen angleze e mesojne femijet e klases 3t jam arsimtar i gjuhes angleze edhe per ate me ra ne sy kjo vjersh, kjo ka te bej me nje fantazem ...
avatar
xhaxhimi

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

re

Mesazh  Devi prej 07.03.11 19:17

DarkMaster shkruajti:Dje pash ne ate shkalle
Nje burr te vogel qe nuk ishte atje
Ai prap nuk ishte sot atje
O zot sa do te doja te kishte ikur


VJERSHE E MESJETES PER FEMIJE
une mendoj se ja ka fut kot plako..perpiqeni ti jepni kuptim gjerave pa kuptim. nje i cmendur hodhi nje gur ne lume 10 te mencur u hodhen ne lume te shifnin se cfare hodhi i cmenduri..
avatar
Devi

56


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: C'kuptoni ju me kete vjershe

Mesazh  BARTI prej 16.04.11 14:56

HIJEN E TIJ
avatar
BARTI

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi