Tele Hipnoza

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Tele Hipnoza

Mesazh  adon prej 06.08.10 22:01

Uluni ne nje vend te rehatshem dhe relaksone trupin dhe mendjen pastaj filloni frymarrjen e thelle duke njehur nga 50 deri ne 0 , personin qe deshironi ta hipnotizoni nga largesia duhet ta imagjinoni shume qarte ne mendjen tuaj dhe ti thoni fjalet te cilat deshironi ju ( fjalet duhet te jene te shkurtera ) dhe vetem me zerin e brendshem ............

Nga libri ghost land
avatar
adon

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tele Hipnoza

Mesazh  Magic-0ne-one prej 29.01.11 14:00

adon shkruajti:Uluni ne nje vend te rehatshem dhe relaksone trupin dhe mendjen pastaj filloni frymarrjen e thelle duke njehur nga 50 deri ne 0 , personin qe deshironi ta hipnotizoni nga largesia duhet ta imagjinoni shume qarte ne mendjen tuaj dhe ti thoni fjalet te cilat deshironi ju ( fjalet duhet te jene te shkurtera ) dhe vetem me zerin e brendshem ............

Nga libri ghost land


Seshte e ver8 !
avatar
Magic-0ne-one

24


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi