Muajt e vitit nė ėndrra

Shko poshtė

Muajt e vitit nė ėndrra

Mesazh  Elizza prej 03.08.10 19:40

Domethėnia e muajve tė vitit nė ėndrraJanari nėnkupton humbjen e dashurisė dhe shoqėrinė e thyer.

Shkurti tregon pikėlimin dhe shqetėsimet shėndetėsore. Ėndrra mund tė simbolizojė dashuri apo nevojėn pėr dashuri.

Marsi nėnkupton zhgėnjimet. Ai gjithashtu shėnon ardhjen e pranverės dhe nė kėtė mėnyrė tregon fillime tė reja. Ėndrra mund tė jetė njė metaforė pėr rifillim, sidomos gjatė kohėve tė vėshtira.

Prilli nėnkupton kėnaqėsi dhe fitim material.

Maji nėnkupton prosperitet dhe kohė kėnaqėsie. Ėndėrra mund tė jetė njė metaforė pėr "A mundem ta bėj?" Ndoshta ju jeni duke kėrkuar leje pėr diēka.

Qershori nėnkupton fitime dhe pėrparim nė pėrpjekjet tuaja.

Korriku nėnkupton shpresat, njohuritė dhe produktivitetin.

Gushti sugjeron se ka njė keqkuptim nė njė marrėdhėnie personale apo biznes.

Shtatori nėnkupton njė opinion pozitiv, fat i mirė dhe pasuri.

Tetori nėnkupton arritje tė kėnaqshme nė pėrpjekjet tuaja.

Nėntori tregon indiferencė nė njė situatė apo problem.

Dhjetori nėnkupton miqėsi dhe bashkim tė lumtur. Po ashtu sugjeron edhe mbylljen e ndonjė ēėshtje apo pėrfundimin e diēkaje.
/E./
avatar
Elizza

223


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi