Parashiko te ardhmen tėnde!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  SuperTarot prej 22.07.10 18:54

Jam 37-vjecar nga Londra dhe njekohesisht jam lexues i letrave tarot.

Kam vendosur ta hap kete temė per te gjithe ju anetare te ketij forumi qe te keni pak freski ta parashikoni te ardhmen tuaj me letra tarot.

Ne fillim do ti paraqes parashikimet me disa letra me te thjeshta pastaj me disa tjera me te nderlikuara.

Lexoj letra tarot:

1.Tariot Dashurie
2.Tarot 3-she (me tri karta)
3.Tarot Oraculo
4.Tarot Kelt
5.Tarot Te kryqezuar

Per fillim do ti lexoj vetem letrat Tarot 3-she dhe Tarot dashuri per te tjera do ju kominikoj kur te jene te dispozicion, eshte fillimi dhe mund te kem ngarkese me shume sesa qe duhet.

Jan gjithsej 22 karta tarot, pasi qe nuk jeni live me mua ju duhet te zgjidhni nga nje numer prej 1 deri ne 22.

Lexo me vemendje shkrimin e poshtem.

Tarot Dashurie
Duhet te zgjidhen 6 karta nga ju sic thashe siper prej numrit 1-22.

Ky Taroti i dashurise pra parashikon punet tuaj rreth:

-Komunikimit
-Ciftit
-Dashurise
-Te tashmen tende
-Endrrat tuaja
-Miqesise
-Dashurise personale

Pra ju duhet te zgjidhni nga nje numer per secilin parashikim per shembull:

per komunikim zgjedh numrin 4
per ciftin zgjedh numrin 18
per dashuri zgjedh numrin 21 etj......... numrat nuk duhen te perseriten.

Pastaj zgjedhni llojin e letrave Tarot.

Ju mund te zgjedhni njeren prej ketyre:

1.Marsella
2.Rider
3.Legacy
4.Moon Garden
5.Glided Tarot
6.Dream

Ma jepni emrin edhe mbiemrin tuaj gjinin dhe pastaj do ju vije ne mesazh privat se cfare kane parashikuar letrat tarot per ju.

Privatsia eshte 100% e sigurt.

Letrat Tarot 3-she

Jane letra tarot shum te sakta me tri karta tuaja ju merrni gjithqka rreth:

1.Te kalures tuaj
2.Te tashmes tuaj
3.Te ardhmes tuaj


Pra zgjedhni edhe ketu numrin per karten tuaj qe deshironi prej 1-22, zgjedhni edhe llojet e letrave tarot emrin mbiemrin dhe gjinin, p.sh:

1.Te kalures tuaj---zgjedh numrin 14, lloj i letrave marselle
2.Te tashmes tuaj----zgjedh 12, lloj i letrave marselle
3.Te ardhmes tuaj----zgjedh 6, lloj i letrave marselle

Me cilen lloj tarot te letrave doni ta parashikoni te ardhmen nuk mund ta ndryshoni me.

Kujdes Te domosdoshem jane:

ZGJEDHJA E NUMRAVE, EMRI, MBIEMRI, GJINIA DHE LLOJI I LETRAVE TAROT.

Kjo teme eshte zgjedhur me lejen e Administratorit, Neo
avatar
SuperTarot

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  gjethi prej 22.07.10 19:26

Pershendetje
avatar
gjethi

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  SuperTarot prej 22.07.10 23:15

Tash te ardhmen tuaj mund tua parashikoj edhe permes numerologjise mjafton te ma jepni:

1.EMRIN DHE MBIEMRIN TUAJ
2.EMRIN E PARTNERIT TUAJ
3.MBIEMRIN E PARTNERIT TUAJ
4.DATELINDJEN TENDE DITEN, MUAJIN DHE VITIN

Do merrni shumēka rreth vetes tuaj, gjendjes ekonomike, te ardhmes, dashurise, familjes, keshilla etj........
avatar
SuperTarot

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tarot i Kryqezuar!

Mesazh  SuperTarot prej 23.07.10 10:17

Tani mund ta perdorni edhe letrat Tarot te kryqezuara por keto letra kerkojne zgjedhjen e 10 numrave, gje qe d.m.th se do tu tregoj me shume se nje te ardhme, ndiqni me vemendje pjesen e poshtme per shkak se ne disa mesazhe qe me dergoni nuk jane te dhenat e kompletuara.

Nese zgjedhni Tarot te Kryqezuar per ta parashikuar te ardhmen tende atehere:

- Ma jepni emrin dhe mbiemrin tuaj.
- Zgjedhni 10 numra prej 1-22, (kujdes numrat nuk duhet perseritur).
- Dhe ne fund ma jepni llojin e letrave tarot pra zgjidhni nje nga keto:

1.Marsella
2.Rider
3.Legacy
4.Moon Garden
5.Glided Tarot
6.Dream
avatar
SuperTarot

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  visar_10 prej 23.07.10 10:59

SuperTarot shkruajti:Tani mund ta perdorni edhe letrat Tarot te kryqezuara por keto letra kerkojne zgjedhjen e 10 numrave, gje qe d.m.th se do tu tregoj me shume se nje te ardhme, ndiqni me vemendje pjesen e poshtme per shkak se ne disa mesazhe qe me dergoni nuk jane te dhenat e kompletuara.

Nese zgjedhni Tarot te Kryqezuar per ta parashikuar te ardhmen tende atehere:

- Ma jepni emrin dhe mbiemrin tuaj.visar shkodra
- Zgjedhni 10 numra prej 1-22, 5 8 2 19 14 21 22 9 16 7
- Dhe ne fund ma jepni llojin e letrave tarot pra zgjidhni nje nga keto: 1.marsela

1.Marsella
2.Rider
3.Legacy
4.Moon Garden
5.Glided Tarot
6.Dream
avatar
visar_10

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tarot Oraculo

Mesazh  SuperTarot prej 23.07.10 12:46

Taroti Oraculo eshte Taroti me i nderlikuar dhe me i sakte njekohesisht.

Doni te dini te ardhmen tuaj?
Doni te dini per punen tuaj?
Deshironi te dini per buxhetin tuaj?
Doni te dini per familjen tuaj?
Doni te dini per dashurine?
Doni te dini per shendetin tuaj?
Doni te dini per miqesite?
Doni te dini per problemet, profesionin, ambieciet e shumcka tjeter ne Tarot Oraculo.


Ky Tarot eshte taroti me i popullarizuar,per te parashikuar te ardhmen tuaj me kete tarot duhet:

-Emri dhe mbiemri juaj.
-Zgjedhja e 12 numrave prej 1-22.
-Dhe lloji i letrave tarot pra zgjidhni nje nga keto:

1.Marsella
2.Rider
3.Legacy
4.Moon Garden
5.Glided Tarot
6.Dream

Pergjigja do u vij ne mesazh privat.
avatar
SuperTarot

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  valmerramazani prej 24.07.10 11:20

valmer ramazani
1 2 3 4 5 7 8 9 17 21

moon garden
avatar
valmerramazani

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  sasa prej 25.07.10 11:36

sasa

sasa maloku kerkoj nr 21
16.Dream

kisha pas deshir mem tregu per te ardhen time nese ki mudsi te dish
avatar
sasa

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  sasa prej 25.07.10 11:40

sasa maloku
besart
bunjaku
21-06-1992 kerkon nr 12 per te tashmen time kisha pas deshir mem treguu se qafr ka mem ndodh kto ditt ju dua:$:D
avatar
sasa

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  visar_10 prej 25.07.10 11:51

SuperTarot shkruajti:Taroti Oraculo eshte Taroti me i nderlikuar dhe me i sakte njekohesisht.

Doni te dini te ardhmen tuaj?
Doni te dini per punen tuaj?
Deshironi te dini per buxhetin tuaj?
Doni te dini per familjen tuaj?
Doni te dini per dashurine?
Doni te dini per shendetin tuaj?
Doni te dini per miqesite?
Doni te dini per problemet, profesionin, ambieciet e shumcka tjeter ne Tarot Oraculo.


Ky Tarot eshte taroti me i popullarizuar,per te parashikuar te ardhmen tuaj me kete tarot duhet:

-Emri dhe mbiemri juaj.visar shkodra
-Zgjedhja e 12 numrave prej 1-22. 2 6 7 14 10 13 17 22 5 9 11 18
-Dhe lloji i letrave tarot pra zgjidhni nje nga keto: moon garden

1.Marsella
2.Rider
3.Legacy
4.Moon Garden
5.Glided Tarot
6.Dream

Pergjigja do u vij ne mesazh privat.
avatar
visar_10

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje

Mesazh  e sinqerta prej 25.07.10 18:23

Gentiana Hoti 13 2 6 14 7 9 10 8 5 12 19 21 lloji i letrave Moon Garden, dua te di te ardhmen time, a do te fejohem me djalin qe e dua, te lutem me trego.
avatar
e sinqerta

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje!

Mesazh  SuperTarot prej 26.07.10 15:02

Pergjigjet per leximin e te ardhmes tuaj do ti merrni se shpejti.KOhet e fundit jam pak i zene me pune dhe me besoni qe vetem njerit prej jush tua lexoj letrat me duhet me shum se 30 min plus qe me duhet tua dergoje.
Pergjigjet do tu vijne me mesazhe privat mund te vonoj pak.
Vazhdoni te me dergoni ende synimet tuaja pres me shum interesim nga ju.
SUPERTAROTI.
avatar
SuperTarot

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  Shkamb prej 27.07.10 1:42

Shkambi Xhoci Mashkull
Te kalures tuaj---zgjedh numrin 14, lloj i letrave marselle
letrat 3-she nr 14 lloji letrave marselle

dua te di per te kaluaren time :D:D
avatar
Shkamb

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sa me shpejt dua te diiiiiiii

Mesazh  The-Moon prej 27.07.10 6:22

Emanuel Lekaj

1,2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22

Moon Garden
avatar
The-Moon

30


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Don Fati

Mesazh  donfationi prej 27.07.10 14:31

Tarot Oraculo

Emri:Fatjon
Mbiemri:Totraku
Numrat:1,3,5,8,9,10,11,15,18,20,21,22
Lloji letrave:Moon Garden
avatar
donfationi

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  Mace prej 27.07.10 15:15

Taroti Oraculo
1. 2.3.4.5.6.9.10.11.13. 19.17
Eneida Ahmeti
19 maj.1985

dua te di gjithcka qoft e mire e qofte edhe e keqe ne lidhje me jeten time ne cdo fushe ju lutem.

moon garden letrat
avatar
Mace

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  donfationi prej 27.07.10 17:25

Tarot Dashurie

Emri:Fatjon
Mbiemri:Totraku
Gjinia:Mashkull

Per komunikimin-nr 5
Per qiftin-nr 10
Per dashurine-nr 11
Per te tashmen time-nr 15
Per endrrat e mia-nr 20
Per miqesine-nr 21
Per dashurine personale-nr 22

Lloji i letrave-Marsella
avatar
donfationi

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  hanife kabashi prej 27.07.10 19:47

zyrafete gashi 14 prill 1984 per te ardhmen time lloj i letrave marselle numrin 14 2 ,3,5,1,22,16,7,9,15,21.

hanife kabashi

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  pohenix prej 27.07.10 20:03

nr.1 ,12 ,3 ,6 ,7 ,17,18,15,10,11 ,21,19.
nada muco
legacy
dua te di cfare mund te me thoni
avatar
pohenix

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  drenka prej 27.07.10 21:17

-Drenusha Gllavica
-12,1,3,5,7,17,10,8,16,19,11,13
-Dream
avatar
drenka

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  artaaa prej 28.07.10 12:11

SuperTarot shkruajti:Tash te ardhmen tuaj mund tua parashikoj edhe permes numerologjise mjafton te ma jepni:

1.EMRIN DHE MBIEMRIN TUAJ
2.EMRIN E PARTNERIT TUAJ
3.MBIEMRIN E PARTNERIT TUAJ
4.DATELINDJEN TENDE DITEN, MUAJIN DHE VITIN

Do merrni shumēka rreth vetes tuaj, gjendjes ekonomike, te ardhmes, dashurise, familjes, keshilla etj........

artaaa

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  Ermelinda prej 28.07.10 14:18

SuperTarot shkruajti:Tash te ardhmen tuaj mund tua parashikoj edhe permes numerologjise mjafton te ma jepni:Do merrni shumēka rreth vetes tuaj, gjendjes ekonomike, te ardhmes, dashurise, familjes, keshilla etj........
avatar
Ermelinda

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  Ermelinda prej 28.07.10 14:30

SuperTarot shkruajti:Taroti Oraculo eshte Taroti me i nderlikuar dhe me i sakte njekohesisht.

Doni te dini te ardhmen tuaj?
Doni te dini per punen tuaj?
Deshironi te dini per buxhetin tuaj?
Doni te dini per familjen tuaj?
Doni te dini per dashurine?
Doni te dini per shendetin tuaj?
Doni te dini per miqesite?
Doni te dini per problemet, profesionin, ambieciet e shumcka tjeter ne Tarot Oraculo.


Ky Tarot eshte taroti me i popullarizuar,per te parashikuar te ardhmen tuaj me kete tarot duhet:

Ermelinda Sholla
-1.3.6.8.9.11.14.16.18.19.20.21
-Dhe lloji i letrave tarot pra zgjidhni nje nga keto:

6.Dream

Pergjigja do u vij ne mesazh privat.


Edituar pėr herė tė fundit nga Ermelinda nė 28.07.10 14:35, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Ermelinda

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  Ermelinda prej 28.07.10 14:32

artaaa shkruajti:
SuperTarot shkruajti:Tash te ardhmen tuaj mund tua parashikoj edhe permes numerologjise mjafton te ma jepni:

1
Do merrni shumēka rreth vetes tuaj, gjendjes ekonomike, te ardhmes, dashurise, familjes, keshilla etj........


Edituar pėr herė tė fundit nga Ermelinda nė 28.07.10 15:03, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Ermelinda

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  lorenahida prej 28.07.10 14:47

SuperTarot shkruajti:Tash te ardhmen tuaj mund tua parashikoj edhe permes numerologjise mjafton te ma jepni:

1.EMRIN DHE MBIEMRIN TUAJ
2.EMRIN E PARTNERIT TUAJ
3.MBIEMRIN E PARTNERIT TUAJ
4.DATELINDJEN TENDE DITEN, MUAJIN DHE VITIN

Do merrni shumēka rreth vetes tuaj, gjendjes ekonomike, te ardhmes, dashurise, familjes, keshilla etj........


Edituar pėr herė tė fundit nga lorenahida nė 28.07.10 15:37, edituar 1 herė gjithsej
avatar
lorenahida

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  tatjana laska prej 23.08.10 19:25

A mund ta parashikosh si do te jet e ardhmja ime, tatjana laska.

tatjana laska

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh  lolo prej 25.08.10 17:18

Nadire Ejupi
1,2,5,4,6,9,12,15,17,18,20,21
Dream
Faliminderit
avatar
lolo

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

me duhet ndihme ju lutem .

Mesazh  Fitoore prej 26.08.10 20:50

me falni nese kam hapur gabim temen por nuk dija si te punoja.. Me duhet ta pyes per fatin tim si do te jete . .por nuk po di si te jem ne kontakte me SUPERTAROT . .nese ka mundesi te me ndihmoj.. ju faleminderit per mirkuptim

Fitoore

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

HMMM

Mesazh  agro1 prej 27.08.10 0:48

Ju sigurisht tentoni diqka jo normale, kerkoni ta dini fatin tuaj per mes magjis se zeze. Vetem nje gje do ta them dhe bindu se ky eshte fati i juaj. : Qfare do qe po mendon a po ndjen sot, po e krijon te ardhmen tende. Ti je fati i vetes tende, mos e kerko jasht vetes. Faleminderit.
avatar
agro1

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  Fitoore prej 27.08.10 8:59

at`her pse eshte hapur tema per ta shikuar fatin ne kete webfaqe perderisa ju thuani se eshte webfaqe e fejes islame ? osee e lejon feja e gjera te tjera ? me falni pa ofendime eshte kjoo ...

Fitoore

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dua tė Di RReth Te Ardhmes Time ?

Mesazh  blerina sadiku prej 30.08.10 1:04

..

blerina sadiku

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

vjollca

Mesazh  vjollca gashi prej 13.09.10 13:32

EMRI DHE MBIEMRI: Vjollca GASHI
NR: 2.4.6.9.10.12.14.18.16.20
Lloji i letrave: Moon Garden
avatar
vjollca gashi

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

brikida

Mesazh  Brikida prej 16.09.10 0:35

Mund te me thuani rreth te ardhmes time - kisha pas shume deshire te me thuani ca fjal - pres me padurim .

Brikida

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje

Mesazh  emi gashi prej 20.09.10 2:03

dua te di per te ardhmen time dhe dashurin ju lutem me tregoni

emi gashi

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

me tregon i te ardhmen time ju lutem

Mesazh  dafina shala prej 08.10.10 10:57

A ka mundesi me me tregu te ardhmen time...jam dashuru me nje djal dhe dua t a di se a do jem me te..shihemi cdo dite ..punojme ne te njejtin vend..

dafina shala

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

parashiko te ardhmen tende

Mesazh  olsa23 prej 15.10.10 10:26

olsida dulaj
giannis dagiakas
12.09.1986
avatar
olsa23

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

supertarot

Mesazh  olsa23 prej 21.10.10 12:26

te lutem mund te me thuash mbi te ardhmen time: OLSIDA DULAJ
GIANNIS DAGIAKAS
12/09.1986
avatar
olsa23

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje

Mesazh  suzy prej 21.10.10 14:24

a mund te me tregoni per te ardhmen me te dashurin tim emri rizah imeri.. emri im hasije asllani.. a dote bashkohemi per gjithe..karta marsella..nese jam gabim me tregoni se si duhet ju flm
avatar
suzy

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dua te di te ardhmen time

Mesazh  en-nur prej 21.10.10 14:33

minure aliti
4,8,5,12,22,14
letrat tarot:marsello
avatar
en-nur

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

marsello

Mesazh  en-nur prej 21.10.10 19:35

desha ti jap komplet nr se me par kam dhene vetem 6
4,8,5,12,22,14,6,1,20,13
minure aliti
avatar
en-nur

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

tung

Mesazh  suzy prej 22.10.10 12:38

kam shkrruar emrin e te dashurit tim dhe timin me heret pa rizah dhe hasije ...nr 3.18.16.13.1.6.. karta marsella lidhje me dashuri e kam fjalen a dote ribashkohemi serisht ..
avatar
suzy

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Parashiko te ardhmen tėnde!

Mesazh  awesome prej 26.10.10 10:38

Tarot Oraculo.
Emri : Arbresha
Mbiemri: Podrimaj
2, 4 ,7 9 ,10 ,12 ,14 ,16, 18 , 19 ,20 ,22 .
Moon Garden .
avatar
awesome

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Desha t♪7 di per parashikimin e fatit

Mesazh  ahbe prej 10.11.10 19:33

Vlora Selmani
kum-8 1-te kaluares 15 legacy

qift-1 2-te tashmen 14

dashuri-5 3-te ardhmen 19

te tashmen tend-12

enderrat-18

miqesia-20

dashuria perso-13man garden
avatar
ahbe

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

waiting..!

Mesazh  Pajtim prej 11.11.10 1:27

Pajtim Gashi gj. M

letrat 3-she

1.Te kalures 3
2.Te tashmes 6
3.Te ardhmes 9
avatar
Pajtim

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DIELL

Mesazh  DIELL prej 24.11.10 16:27

UNE JAM 18 VJEQ DHE JAM NGA KOSOVA-FERIZAJ DHE ME INTERESON TA SHIKOJ TE ARDHMEN TIME DHE DUA TA DI SE NESE NDODH NDONJE GJE DUA TA DIJ SE KUR NDODH
avatar
DIELL

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi