Ufot me 4 korrik 2010 !

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ufot me 4 korrik 2010 !

Mesazh  Fikrro prej 28.06.10 16:34

Ufot do paraqiten me 4 korrik 2010 !

Sipas disa thashethemeve te cilate jane perhapur ne Amerike qe sipas tyre teknologjia e Uffove nga hapsira do ta prek token,por kete here jo me disqe fluturuese por me lidhje te internetit duke e mundesuar nje kontakt drejperdrejt me token.

Besohet se disa organizata kane gjetur njė mėnyrė pėr tė korresponduar mesazhet e kėmbimit me UFOt dhe ata mund tė parashikojnė ardhjen e tyre nė kėtė 4 korrik 2010.

Sipas burimeve, Stephen Hawkings i ka kerkuar te gjithe njerzimit qe me 4 korrik 2010 te mos komunikojne me te panjohurit ne internet.

Ai mė tej vazhdoi duke thėnė se nė qoftė se teknologjia a tyre prek njerzimin mund te ndodh qe njeriu te shkaterrohet pasi qe teknologjia jone nuk eshte aq e zhvilluar sa per ta ndaluar teknologjine tyre.

Pra te gjithe mund te bejme dicka per momentin, te lutemi qe ne njerezit te jemi raca e vetme qe te dominoj ne Toke dhe ta udheheqim planetin tone ne menyre paqesore ka thene Stephen Hawkings.

Fikrro

734

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

nuk e di

Mesazh  cObRa prej 28.06.10 18:46

kam qejf shum ti shoh ufot live...me duken shum interesante...por si shpejt do vijme 4 korrik disi nuk me besohet se do te vijn me 4 korik 2010 por qka nuk ndodh.....

cObRa

66

Re: Ufot me 4 korrik 2010 !

Mesazh  Fikrro prej 28.06.10 18:51

ke te drejt ky qe kam shkruar lart eshte lajm ne gjuhen angleze qe e kam perkthyer ne gjuhen shqipe dhe kam pershjpyte se eshte i botuar me heret,edhe un jam i mendimit se seshte i vertet.

Fikrro

734

Re: Ufot me 4 korrik 2010 !

Mesazh  Pajtim prej 28.06.10 21:56

4 korrik.. afer osht te presim... ishalla nuk ka " efekte ansore " .....

Pajtim

16

sa mir

Mesazh  cObRa prej 29.06.10 14:36

ish kon fat per neve na mu taku me ufot.....shum kom qef mi pa.....ama prap sdijm qfare jon ata a na bojn mir apo keq....perndryshe shum mir a.....

cObRa

66

Faqja 1 e 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi