Kush eshte me i forte ai qe...?!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  gentjan kaloshi prej 25.06.10 20:35

Jepni opsionet tuaja sipas pikepamjeve dhe ideve tuaja...
avatar
gentjan kaloshi

49


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  Fikrro prej 25.06.10 21:02

-ai qe perballet me te verteten dhe thot te verteten ne sy
-ai qe eshte gjakftohet
-ai qe mendon 2 here dhe 1 here flet
-ai qe nuk perdore force kunder te ligeve
-ai qe nuk e lavderon veten
-ai qe sakrifikon per ate qe do
-ai qe u ndihmon te tjereve
-ai qe repekton te tjeret.......................................
avatar
Fikrro

734


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  gentjan kaloshi prej 26.06.10 19:24

me pelqeu kjo por desha te them dicka:kur ZOTI krijoi malet engjejt e pyeten kush eshte me i forte se malet?ZOTI iu pergjigj:hekuri,--po se hekuri?zjarri,-- po se zjarri?era,--po se era?ai i cili jep haptas me te djathten dhe fshehtas me te majten...........................
avatar
gentjan kaloshi

49


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

uliksbrezne

Mesazh  Uliks prej 28.06.10 17:41

Te gjitha pyetjet si te them me njefar menyre jan pak a shum te nderlidhura me njera tjetren por per mendimin tim ai qe perballet me te verteten dhe thot te verteten ne sy.ESHT ME I FORT.
avatar
Uliks

62


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  Pajtim prej 28.06.10 21:47

Prej te gjitha ketyre qe i keni paraqitur une mendoj qe eshte " ai qe respekton te tjeret" mendoj qe shume gjera perfishen ne fjalen " RESPEKT "..
avatar
Pajtim

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

se pari

Mesazh  cObRa prej 29.06.10 14:50

fjala e fort ka shum kuptime se per se perdoren...njeriu i fort mund te quhet edhe ai qe beson ne vete...qdo kush mendon per veten te fort.....por me i fort esht ai qe ve veten ne pozit te dikujt tjeter para veprimit...se paku ky esht mendimi im...ose me i fort gjithmon esht njeri se tjetri qe kupton ai qe esht me i miri.....dhe askush tjeter
avatar
cObRa

66


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  Xhemajl prej 10.08.10 13:05

Me i forti ėshtė ai qe sundon vetveten, gjithashtu edhe ai qe zhvillon jeten spirtuale, intelektuale dhe fizike.
avatar
Xhemajl

382


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  gjinkalla0 prej 11.08.10 13:41

mendoj se po ti kesh keto cilesi,atehere do te vuajsh ne kete jete.
avatar
gjinkalla0

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  seni prej 11.08.10 18:51

i fort eshte ai qe di te perdori para se te veproj dhe ai qe ti te fali dhe te toleroj i fort eshte ai qe kur durimi sos ushtrohet dhe dhuna i forti eshte ai qe mbijeton

seni

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

maskiii

Mesazh  maskiii prej 11.08.10 22:55

Te gjitha qe i lexova me lart e perbejn karakterin e njeriut te fort, mirpo me i forti prej krejt ktyreve esht aj qe kur i behet nje e padrejt e madhe dhe djalli e nxit per hakmarrje ose diqka te ngjajshme aj permbahet e nuk merr astenje hap dhe e mund djallin aj esht me i forti dhe kur nje vajz e bukur i afrohet dhe i kerkon madhenje sekxuale te momentit dhe aj person e refuzon dhe i thot se une i frigohem ZOTIT aj person me at personalit per mendimin tim esht me i forti
ju pershendes
avatar
maskiii

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  gentjan kaloshi prej 12.08.10 18:21

Me i forte eshte ai qe mbeshtetet ne KRIJUESIN ne cdo moment te jetes se tij ne veprimet e tij ne fjalet e tij keshtu do ta gjeje ATE mbrojtes te tij sepse edhe forcen AI e krijoi
avatar
gentjan kaloshi

49


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  linaiku prej 15.01.13 19:49

ai qe te shikon ne sy dhe te thot te verteten....sado e hidhur te jete ajo......se e verteta te hap rrugen per nje jete me te mire,fuqia me e madhe eshte e verteta.......
avatar
linaiku

lina

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kush eshte me i forti?

Mesazh  elektronika prej 16.01.13 21:06

Me i forti !!!!!???????

Njeriu i mire. Ai, i ka te gjitha keto cilesi,
Por fatkeqesisht ka pak te tille.................................
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........141


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  number3 prej 17.01.13 17:27

me i forti esht i perpikti
avatar
number3

njeri thjesht

283


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  Fjori prej 17.01.13 18:31

Nese behet fjale vetem per ato cilesite e listuara ne fillim,mendoj se duhen te gjitha per te qe" me i forte".

Por ne fakt punet qendrojne ndryshe;me e forte eshte'e keqja',shpresojme tani me eren e re t'ia dale 'e mira'
avatar
Fjori

88


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  eronita prej 20.08.13 15:04

Kodi:
[hide][table][tr][td][color=#6600FF][/color][/td][/tr][/table][/hide]
20.08.201320.08.201308:08:0808:08:08
avatar
eronita

eronita jashari

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush eshte me i forte ai qe...?!

Mesazh  syri i art prej 21.08.13 9:27

me i fort esht ai apo ajo qe qesh me se shumti
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

305


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi