Nje vizite e jashtokesoreve eshte parashikuar

Shko poshtė

Nje vizite e jashtokesoreve eshte parashikuar

Mesazh  Admin prej 20.05.08 17:45

Nje vizite e jashtokesoreve eshte parashikuar?

Sipas Maurice Auger autor i librit "Toka ne ndryshime 2007-2012- zbulime te rendesishme rreth nje njerezimi ne tranzicion" nje vizite e jashtokesoreve eshte parashikuar se shpejti.

«Ketu se shpejti, qielli do te hapet.Por kjo nuk do te jete fundi i botes,precizon autori.Jashtokesoret do te afrohen dhe do te demonstrojne qe ka jete kudo ne univers.»

Sipas M. Auger ,nje lufte e yjeve (po,sikur ne filmin e njohur) eshte duke perfunduar dhe Toka do te shkundet nga ndryshimet e paevitueshme .

Si ?

Planeti i kuq i quajtur Nibiru,qe do te jete planeti i dhjete i sistemit tone diellor qe ekzistenca e tij eshte ruajtur dhe fshehur nga «qeverite sekrete»(200 familje mbajne 98% pasurine boterore),do te perfundoj rrugen eliptike dhe do te kaloje para tokes ne 2012 dhe ne do te zhytemi 3 dite te nxira (vrenjta).

«Koridori interplanetar aktualisht eshte i mbyllur,por portat do te hapen.Do te kete zhvendosje polesh,plakat tektonike do te levizin,paqesori do te ngrohet.»,M. Auger.

Ardhja e jashtokesoreve ne Toke do te ishte me shume nje «vizite kurtuaze » se sa nje kercenim .

M.Auger shpreson se nuk do te behet nje panik gjeneral ne popullesi.Ai thote qe vizitoret e dimensionit te 5 nuk do te qendrojne shume ketu,sepse duhet te dematerializohen per te hyre ne dimensionin tone.

Sipas tij qeveria amerikane fsheh shume gjera dhe eshte poseduese e teknologjise se pjatave fluturuese.

Burimi:
http://www.info07.com

Admin

1141


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi