Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Magus prej 18.06.10 20:28

Shikimi i "demonit" personal

Kėtu ėshtė njė ritual shumė i thjeshtė pėr tė parė demonin qė ju shoqėron juve.

Nė tė vėrtetė sipas njė teorie ēdo person e ka njė engjėll mbrojtės pėr ta mbrojtur, por edhe njė djall i cili do ta nxitė nė tė kundėrtėn ...

Preferohet tė bėhet pas orės 3 tė mėngjesit nė kėtė orė entitetet demoniake janė shumė tė fuqishme.

Meditoni nė qetėsi tė plotė duke pritur. Vendosni njė pasqyrė para jush (nė qoftė se ju mund tė vendosmi njė qiri tė zezė nė ēdo anė dhe vizatoni njė pentakėl nė pasqyrė mbrapshtė pėr ta pėrforcuar thirrjen) dhe pastaj e thirrni djallin si tė doni me tė folur shumė tė qartė dhe shumė me edukatė (tė jeni imagjinativė) dhe pėrsėriteni shumė herė nė mėnyra tė ndryshme nė qoftė thirrja nuk punon ...

Pasqyrim i juaj do tė deformohet duke i lėnė vend njė formė tė ēuditshme, gjysmė-njeri, gjysmė-demon.E pamundur tė lidhet dialogu meqė pasqyrė nuk ėshtė njė portal, por vetėm "dritare" drejt djallit me emėr tė panjohur ...

lutja:

oh demon (dreq) me emėr tė panjohur
eja te unė tregohu
ti qė mė ndihmon dhe mė udhėzon nė zgjedhjet e mia
tregoma mua fytyrėn tėnden njėherė
shfaqu nė pasqyrė
nė mėnyrė qė pamja juaj tė jetė e shenjtėruar

(rituali ėshtė provuar dhe funksion por kuptohet nuk duhet tė ju kap paniku dhe duhet pasur kujdes qė kur tė shfaqet mos tė thehet pasqyra).
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.337


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  arnelal prej 19.06.10 12:28

Tek cili liber i vellezerve Grim e ke lexuar fraze o Magjistar?
avatar
arnelal

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Magus prej 19.06.10 12:37

arnelal shkruajti:Tek cili liber i vellezerve Grim e ke lexuar fraze o Magjistar?

E kam marre nga "Liza ne boten e ēudirave".
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.337


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  arnelal prej 19.06.10 12:46

Po neqofte se kete e provoj une apo dikush tjeter dhe nuk funksionon,cfare duhet te mendojme?
avatar
arnelal

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

shikimi i demonit personal

Mesazh  GALAKSI prej 19.06.10 21:51

cfare eshte pentakeli
avatar
GALAKSI

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Black Angel prej 20.06.10 0:53

I love my demmon hahahaa :p
avatar
Black Angel

33


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ti Shpetojme Pasqyres se Thyer

Mesazh  FloriArgjend prej 03.07.10 11:42

Ne rast se thyhet pasqyra kemi nje magji qe na ndihmon te mos i kemi 7 vjet FATKEQESI.
merrni copat e pasqyres se thyer dhe nje gjilpere.
shkoni ne nje vend me toke te punueshme dhe hapni nje grope.
futni pasqyrat e thyera brenda se bashku me pak gjak te personit qe i'u thye pasqyra dhe mbulojeni gropen mire.
largohuni dhe mos shikoni prapa. perpiquni qe te mos ktheheni aty per je kohe te gjate.
avatar
FloriArgjend

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  alban_007 prej 12.07.10 22:14

hahahahahaha ky po fol si ne endra
avatar
alban_007

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  I panjohur prej 12.07.10 22:53

A i ka provu kush keto rituale o njerez apo jo ?
Mua sma mban ti provoj ...
avatar
I panjohur

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  the vampire prej 13.07.10 0:15

Black Angel shkruajti:I love my demmon hahahaa :p

hahahhahahha pse tu duk i bukur???
avatar
the vampire

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Fikrro prej 13.07.10 0:25

More mos provoni gjera te tilla, mendoni per pasojat qe mund ti keni.Eshtė mirė te dish gjithcka por jo edhe te besh gjithcka edhe kujdes me pasqyret pasi qe te vjetrit nuk thone kot:"mos u shikoni naten ne pasqyre se cmendeni".
Ju pershendes.Ah the vampire nuk ka djall te bukur...
avatar
Fikrro

653


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Armida prej 15.07.10 1:21

Pershendetje magjistar a mund ta di cfare eshte pentakeli ne pasqyre?per te thirur demonin personal?pres pergjigjen tuaj ju faleminderit.

Armida

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Magus prej 15.07.10 10:37

GALAKSI shkruajti:cfare eshte pentakeli
GALAKSI shkruajti:Pershendetje magjistar a mund ta di cfare eshte pentakeli ne pasqyre?

avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.337


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  _ada_ prej 20.07.10 3:10

Sot ishte dite kot dhe thash ta coja kotesin dhe me tej, meqe ishte vone e provova kete eksperimentin, po nuk ndodhi gje.... ca do me thane ne keto raste?
avatar
_ada_

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pasqyra

Mesazh  bardha56 prej 20.07.10 22:37

Une u bera trime dhe u ngrita nga gjumi, mora pasqyren dhe bera ashtu sic thote me lart, duart me dridheshin nga frika, dikush fliste me mua .flm
avatar
bardha56

28


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  _ada_ prej 21.07.10 0:04

Une nuk u zgjova po isha zgjuar , pjesa tjeter eshte e vertet jo aq e friksuar...
avatar
_ada_

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Equinox prej 21.07.10 16:25

bardha56 shkruajti:Une u bera trime dhe u ngrita nga gjumi, mora pasqyren dhe bera ashtu sic thote me lart, duart me dridheshin nga frika, dikush fliste me mua .flm

Qenke trime e vertete, paske marre guxim ta provosh, mua personalisht nuk ma mban ta provoj...
avatar
Equinox

258


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Fikrro prej 21.07.10 16:30

bardha56 shkruajti:Une u bera trime dhe u ngrita nga gjumi, mora pasqyren dhe bera ashtu sic thote me lart, duart me dridheshin nga frika, dikush fliste me mua .flm

Mund te jesh me e qart te lutem cdo te thuash me kete:''dikush fliste me mua''.
avatar
Fikrro

653


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  _ada_ prej 21.07.10 19:33

Me duket se e pasken provuar 2 veta...une flas per vete, une flisja vete
nuk u shfaq asgje...
avatar
_ada_

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

E pa shpjegueshme por e vertete!!

Mesazh  stilisti prej 20.09.10 21:42

Isha nje nate para kompjuterit dhe po lexoja Nje teme ketu si te shohim demonin tone personal, me terhoqi kjo gje dhe prita deri ne oren 2:30 te nates dhe e kryeva kete ritual por ishte e kote se nuk funksionoi asgje.

Mendova se te gjitha kto ketu ishin thjesht genjeshtra per te na terhequr vemendjen!

Pastaj u shtrita per gjume.,Aty nga ora 4:20 afersisht degjoj nje ze qe me flet tek veshi disa gjuhe te panjohura, nuk i kisha degjuar asnjehere ne jeten time, u frikesova dhe hapa syte kisha fjet nga krahu i majte pas nje 5 minuta me zuri perseri gjumi, po e njejta gje perseri atehere hapa syte ndenja nja 30 minuta pastaj fjeta ne krahe te djathte qe atehere nuk me ka ndodh asgje e keqe.

Dua tju kujtoj se nuk eshte loje te therasesh fuqite e mbinatyrshme se dhe mund ta pesosh une jam penduar per ate qe kam bere, tani i jam kthyher perseri zotit tim, perendise se plotfuqishme, krijuesit tone.
Ju pershendes.
avatar
stilisti

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Fikrro prej 20.09.10 21:47

stilisti shkruajti:Isha nje nate para kompjuterit dhe po lexoja Nje teme ketu si te shohim demonin tone personal, me terhoqi kjo gje dhe prita deri ne oren 2:30 te nates dhe e kryeva kete ritual por ishte e kote se nuk funksionoi asgje.

Mendova se te gjitha kto ketu ishin thjesht genjeshtra per te na terhequr vemendjen!

Pastaj u shtrita per gjume.,Aty nga ora 4:20 afersisht degjoj nje ze qe me flet tek veshi disa gjuhe te panjohura, nuk i kisha degjuar asnjehere ne jeten time, u frikesova dhe hapa syte kisha fjet nga krahu i majte pas nje 5 minuta me zuri perseri gjumi, po e njejta gje perseri atehere hapa syte ndenja nja 30 minuta pastaj fjeta ne krahe te djathte qe atehere nuk me ka ndodh asgje e keqe.

Dua tju kujtoj se nuk eshte loje te therasesh fuqite e mbinatyrshme se dhe mund ta pesosh une jam penduar per ate qe kam bere, tani i jam kthyher perseri zotit tim, perendise se plotfuqishme, krijuesit tone.
Ju pershendes.

Sa me vjen mire qe e ke rrefyer pervojen tende ketu, kete duhet ta dine edhe te tjeret mos te behet kureshtja juaj fiksim ne koke para se te beni diēka mendoni, mendoni dhe mendoni..........

Ju pershendes
avatar
Fikrro

653


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  stilisti prej 20.09.10 21:56

Faleminderit zoti Fikro per mbeshtetjen dhe Keshillen eshte me mire ta dine te gjithe se cfare jane ne gjendje te bejne duke vazhduar ti kryejn keto rituale pa mare parasysh pasojat qe jane tmeresisht fatale.
avatar
stilisti

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Fikrro prej 20.09.10 22:02

stilisti shkruajti:Faleminderit zoti Fikro per mbeshtetjen dhe Keshillen eshte me mire ta dine te gjithe se cfare jane ne gjendje te bejne duke vazhduar ti kryejn keto rituale pa mare parasysh pasojat qe jane tmeresisht fatale.


Faleminderit ty qe pate guximin dhe na rrefeve ate qe ty te ndodhi,nuk eshte gje e turpshme por nje gabim qe nuk duhet perseritur.Kjo tregon qe ju nuk doni qe te tjeret ta bejen gabmin tend...Te pershendes
avatar
Fikrro

653


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  stilisti prej 20.09.10 22:28

Ju lutem te gjithe atyre vajza dhe djeme qe e vizitojne kte faqe nese kane kureshtje ti shohin ti lexojn por ne menyren me te repte mos ti prakltikojne as mos ti provopjne ti praktikojne pasi do jeni te persekutuar gjat gjithe kohes nga kto fuqi te mbinatyreshme dhe nuk do keni as fuqine me mte vogel ti ndaloni keto gjera pasi do ju posedojne per gjithe jeten tuaj. Do beni nje jete me frike. ju persh.
avatar
stilisti

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

e pashpjegushme

Mesazh  Blak Devill prej 21.09.10 21:24

Nje kushuririt te nje shoqes time i ka ndodhur nje histori e pabesushme, kush do ta dij te me dergoj mesazh ne mp dhe ka per ta marre, vetem se duhet te bej pak durim se kam disa pune.
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

e pabesushme

Mesazh  Blak Devill prej 21.09.10 21:26

Mos e praktikoni kurre thirrjen e demonve, demonet jane krijesa te djallit prandaj kini kujdes nga demonet...
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  vrojtusi prej 21.09.10 23:03

Kur dikush pranon se ka bere e nje gabim dhe e tregon ate te tjeret duhet te mesojne nga ai gabim.

Mbeshtes komentet qe jane shenuar me lart, dhe ju bej thirrje te gjitheve atyre qe e vizotojne kete forum faqe qe mos te menodojne se me magji do te zgjidhni gjithēka , vetem do te krijoni lidhjen, mos mendoni se te shohesh nje demon mund te jete qesharake apo siē thone diisa ne jete duhet te provosh gjithēka.

Thirrja e nje demoni mund te shkaktoj vetem ne te pare te tij lajthitje (ēmenduri ) te atij qe e therret pastaj mos njohja e duhur e teknikes, e teknikave mbrojtese, mos pasja e pervojes me pare nga dikush qe e zotron ate siē duhet, keto dhe shume te tjera mund te sjellin pasoja katastrofikale ne jeten e ēdo njeriu.

Prandaj harroni ndihmen e magjise dhe te demoneve, lutjuni zotit tuaj per meshire dhe falje.

Nese ju i besoni zotit tuaj verberisht dhe nuk keni asnje dyshim, i permbaheni detyrimeve tuaja ndaj zotit tuaj, ne ēdo rast kerkoni ndihmen e tij dhe ēdo gje qe vjen nga ai eshte e mirseardhur.

Asnje magji nuk do te mund te ju lendoj, asnje demon nuk do te mund te ju kontrolloj,
prandaj mbase te gjithE gabojnE ndonjerhere por nese provon te kerces H nje grop te cilen nuk e di se sa e thellE eshte mund te ndodh qe te bini ne te.

Respekt
avatar
vrojtusi

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  stilisti prej 27.09.10 9:37

Ju faleminderit te gjithe lexuesve te ksaje ngjarjeje.
Te gjitha keto shenime qe jane shkruar jane me te vertet me vlera.Ju pershendes.
avatar
stilisti

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  tomkaa prej 16.10.10 3:00

Vallaj qafsha ijen mos e pafsha me ijen e kisha alamet sexy demonin tim....hahhahaha
avatar
tomkaa

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Albi4all prej 16.10.10 13:14

Po e provove djalosh mos u tremb dhe mos provo ta thesh pasqyren se i le atij te kaloj ne dimensionin tone po edhe mos e nxeh se ja ben vetes.
Te pershendes.
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

177


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  tomkaa prej 16.10.10 21:44

Cka thu ti, une dola xhiro me demonin ti thua mos ta thyej pasqyren,,,me tha demoni thye pasqyren te dalim xhiro i futa nje te thyme e dolem pim kafe ne bllok...tani ke te fala nga demoni
avatar
tomkaa

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Dre1 prej 16.10.10 23:00

O ju besimtare te ēfaredo feje qe jeni (sidomos ata muslimanė) mos i praktikoni keto rituale pa marr parasysh a jane te verteta, sepse pasojat do te jene te medhaja nese ju i praktikoni, ai nuk madheron zotin, ai madheron xhindet dhe shejtanin duke iu kerkuar ndihme qe te realizohet magjia.
avatar
Dre1

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  tomkaa prej 17.10.10 1:17

Po se mor vesh si mund tju shkoj ne mendje qe keto gjera jane te verteta...
avatar
tomkaa

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Albi4all prej 17.10.10 9:27

Magjia nuk behet vetem duke e urdhruar djallin po ato lloj magjie jane shume veshtire per tu praktikuar se di sa me kupton por Zoti i ka dhene njeriut force te mbinatyrshme ato qe behen permes djallit quhet magji e zeze .
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

177


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Dre1 prej 17.10.10 12:30

Albi4all-- pamarrė parasysh ēfarė llojė magjie eshte e zeze, e kuqe, e bardh apo e larmishme, as njera nga keto nuk mund te praktikohet ma ndihmen e shejtanit dhe xhindeve, ki parasysh kete, nuk eshte e thene qe njeriu nuk ka fuqi te mbinatyrshme (mund te kete) por asnjehere nuk mund te kete fuqi te mbinatyrshme te praktikoj magjiė i vetem pra pa ndihmen e xhindeve dhe shejtanit.

Pra me keto fjalė unė them se magjia ekziston por jo te praktikohet vetem nga njeriu, dhe e perseris qe praktikimi i ketyre ritualeve heret a vonė do te kete pasoja mjaft tė kqija, KENI PARASYSH FJALET E MIJA.

Ju me te vertete jeni te pafajshem dhe kur shihni nje ritual qe ju konvenon juve ta praktikoni mendoni qe do te kete vetem ane pozitive, por kjo nuk mund te jete e mundur pa pasur pasoja negative, andaj ju lutem mos u mashtroni aq lehtė...Flm per mirėkuptim.
avatar
Dre1

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  nejse prej 18.10.10 2:28

Disa krijesa te vogla edhe me kembet me te shpejta ne hapesiren e pafundme qe kane ikur pergjithmone nga toka e te madhit jane celesi i ketyre ritualeve mallkimeve ,ju mund te zgjidhni se cfare deshironi te beni jeni te lire por mos harroni qe nje dite do tju paraqesin te gjitha gjerat qe keni bere te mira dhe te keqija qofshin.
avatar
nejse

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Albi4all prej 18.10.10 15:15

Okult do te thote diēka e fshehte, po a i praktikon ti keto apo i thua vetem me hamendje shiko dhe me fal qa po te them se magjia nuk behet vetem ne saje te djallit .
Zoti gjithashtu i dha njeriu force te mbinayrshme po vetem se ai nuk di ta perdor dhe i duket e pamundur ndoshta po gaboj po une keshtu mendoj, tung te pershendes.
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

177


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Dre1 prej 24.10.10 19:00

E cili sipas teje eshte krijuesi yt ??!
avatar
Dre1

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  blackstar prej 24.10.10 20:04

Eshte mese e vertete, e ka bere nje shoku im por jo qe te shikosh demonin por si do jesh kur te behesh plak, eshte e njejta gje me pasqyre edhe qiri, por kujdes mund te trembesh shume, nqs vuan nga zemra edhe mund te vdesesh !!!
avatar
blackstar

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  exxtreme prej 20.05.11 4:16

Pasqyra!!!!

mund te flas per pasqyre sepse shpesh e praktikoj...
qendrimi para pasqyres sidomos naten dhe me fokusim t'plote pa menduar asgje vjen deri te krijim dhe deformimi i fytyres suaj deri ne ate mase qe krijon mashtrim optik por kujdes sepse ne shum raste krijon HLC(halucionacione) dhe mundeni shum lehte mu cmende!!!
por kur te mesoheni me perdorim ne kete form do te jete gallate.
-un tashme e perdor pasqyren edhe ne disa forma tjera p.sh per krijimin e imazheve te ndryshme dhe ngjarjeve personale te diteve ne vijim dhe forma te tjera.
por KUJDES!!! pasqyra perdoret edhe per shum gjera tjera gjithashtu ju kshilloj qe keto gjera si THirrja e demoneve e gjera tjera qe arrihen me ndimen e pasqyres JU LUTEM MOS I PERDORNI vertet keni mi psu keq.
Poashtu pasqyra sherben per me kalu ne nje dimension tjeter ose munesh me fut diqka ne dimensionin ton.un personalisht e di ritin per kalimin ne nje dimension tjeter por kurr nuk e kom marr guximin qe ta praktikoj sepse menoj per pasojat,te njejten bejeni edhe ju.edhe ritin e kthimit e di por arsyja mbi kurreshtjen......

PRA JU LUTEM MOS BENI PROVA ME PASQYRE SEPSE SHUM RITE JANE GJYSMAKE,DHE NDOSHTA NUK E KENI AT NIVEL TE DITURISE PER KTO GJERA THJESHTE LEXOJENI DHE ASGJE MA SHUME

ME RRESPEKT EXXTREME
avatar
exxtreme

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Luli prej 13.08.11 16:16

stilisti shkruajti:Ju lutem te gjithe atyre vajza dhe djeme qe e vizitojne kte faqe nese kane kureshtje ti shohin ti lexojn por ne menyren me te repte mos ti prakltikojne as mos ti provopjne ti praktikojne pasi do jeni te persekutuar gjat gjithe kohes nga kto fuqi te mbinatyreshme dhe nuk do keni as fuqine me mte vogel ti ndaloni keto gjera pasi do ju posedojne per gjithe jeten tuaj. Do beni nje jete me frike. ju persh.

Jam dakord me ju, por ata qe jane dyshues dhe qe besojne se ekziston vetem bota jone materiale duhet qe ta provojne qe te binden.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

967


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Blak Devill prej 14.08.11 17:05

exxtreme shkruajti:Pasqyra!!!!

mund te flas per pasqyre sepse shpesh e praktikoj...
qendrimi para pasqyres sidomos naten dhe me fokusim t'plote pa menduar asgje vjen deri te krijim dhe deformimi i fytyres suaj deri ne ate mase qe krijon mashtrim optik por kujdes sepse ne shum raste krijon HLC(halucionacione) dhe mundeni shum lehte mu cmende!!!
por kur te mesoheni me perdorim ne kete form do te jete gallate.
-un tashme e perdor pasqyren edhe ne disa forma tjera p.sh per krijimin e imazheve te ndryshme dhe ngjarjeve personale te diteve ne vijim dhe forma te tjera.
por KUJDES!!! pasqyra perdoret edhe per shum gjera tjera gjithashtu ju kshilloj qe keto gjera si THirrja e demoneve e gjera tjera qe arrihen me ndimen e pasqyres JU LUTEM MOS I PERDORNI vertet keni mi psu keq.
Poashtu pasqyra sherben per me kalu ne nje dimension tjeter ose munesh me fut diqka ne dimensionin ton.un personalisht e di ritin per kalimin ne nje dimension tjeter por kurr nuk e kom marr guximin qe ta praktikoj sepse menoj per pasojat,te njejten bejeni edhe ju.edhe ritin e kthimit e di por arsyja mbi kurreshtjen......

PRA JU LUTEM MOS BENI PROVA ME PASQYRE SEPSE SHUM RITE JANE GJYSMAKE,DHE NDOSHTA NUK E KENI AT NIVEL TE DITURISE PER KTO GJERA THJESHTE LEXOJENI DHE ASGJE MA SHUME

ME RRESPEKT EXXTREME
Jame shume ndakort me ty mos luani me pasqyren dhe me entitete qe ju si njihni dhe kujdese nga demonet
avatar
Blak Devill

246


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Gjinkalla, prej 28.08.11 16:36

Pershendetje magjistar,une jam e interesuar ta bej kete,por a aka mundesi te qmendem,nese eshte i frikshem,pres pergjigje????
avatar
Gjinkalla,

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  ^Drįcula^ prej 28.08.11 16:52

Gjinkalla, shkruajti:Pershendetje magjistar,une jam e interesuar ta bej kete,por a aka mundesi te qmendem,nese eshte i frikshem,pres pergjigje????


Tė njėjtėn pytje kam edhe unė, pres pergjigje!
avatar
^Drįcula^

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Cimi Elezi prej 28.08.11 16:57

Provojeni se sju gjen gje.Duhet te zgjidhni dhe formen e pasqyres hahahaha ju rekomandoj psqyren ovale.
avatar
Cimi Elezi

278


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Gjinkalla, prej 28.08.11 17:00

magjistar urgjent te lutem ma dergo nje MP,jam shume e interesuar ta shoh djallin tim,dua ti lutem diqka te ma realizoj nje deshire dua ti hakmerrem dikujt
ma dergo nje MP te lutem
avatar
Gjinkalla,

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Cimi Elezi prej 28.08.11 17:18

Uf te shkretin cpaska me ta gjet,gjynaf i gjori ka me vujt.
avatar
Cimi Elezi

278


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  ^Drįcula^ prej 28.08.11 17:23

Gjinkalla, shkruajti:magjistar urgjent te lutem ma dergo nje MP,jam shume e interesuar ta shoh djallin tim,dua ti lutem diqka te ma realizoj nje deshire dua ti hakmerrem dikujt
ma dergo nje MP te lutem


Hahah...mendonė qė demoni yt do tėt dėgjoj!?
avatar
^Drįcula^

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  ILIRA prej 28.08.11 17:25

cfare fytyre duhet te kete ai ??? femer apo mashkull??
avatar
ILIRA

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual pėr tė parė "demonin" personal

Mesazh  Gjinkalla, prej 28.08.11 17:27

O zot ky magjistar paska fjetur si duket
te lutem me ndihmoni dikush si ta kontaktoj nje demon
avatar
Gjinkalla,

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi