Spiritualitet

Shko poshtė

Spiritualitet

Mesazh  Neo prej 09.05.10 16:04

Vendet e Shenjta

Ne kete teme do mundohem te sjelle pamje nga vende qe konsiderohen si te shenjta, po sjelle vetem pamje nga keto vende por jo edhe historite e tyre...te mos harrojme asnjehere se vendi me i shenjte eshte zemra jone.

Po filloj me vendet e Shenjta ne Shqiperi duke vazhduar pastaj me vendet tjera ne Bote.

SHQIPERI

Mali i Tomorrit- Olimpi shqiptarShenjtorja e shėn Andout nė Sebaste, Laē - Shqiperi
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Spiritualitet

Mesazh  Neo prej 09.05.10 16:28

GREQIOrakulli i Zeusit, DodonėTempulli i Poseidonit, SunionTempulli i Heres dhe Zeusit, OlimpTempulli i Artemisit, Vrauronia
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi