Roma apo amoR ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Roma apo amoR ?

Mesazh  Kinich-Ahau prej 03.05.10 22:35

Me bukur ROMA apo AMOR....si mendoni?
avatar
Kinich-Ahau

50


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PO PSE

Mesazh  The-Moon prej 07.05.10 23:23

ēlidhje ka Roma apo Amor ?

Kjo me ben shume kurioz, se ēka eshte e mundur te jete amor.
avatar
The-Moon

30


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ROMA apo AMOR

Mesazh  Kinich-Ahau prej 08.05.10 10:44

Kjo shte thjesht nje loje fjalesh, cka do te thote qe nese fjalen Roma e kthejme nga e kunderta ben Amor dhe po te perkthehet ne gjuhe te ndryshme ka kuptimin dashuri.
avatar
Kinich-Ahau

50


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi