Rrathet ne grure - Crop Circle

Shko poshtė

Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Admin prej 19.05.08 23:41

Crop Circle - Rrathet ne grure
Edituar pėr herė tė fundit nga Explorer nė 04.04.10 18:35, edituar 8 herė gjithsej

Admin

1141


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Admin prej 19.05.08 23:44


Admin

1141


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Admin prej 19.05.08 23:47


Admin

1141


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Admin prej 19.05.08 23:49


Admin

1141


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Admin prej 19.05.08 23:54


Admin

1141


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Admin prej 20.05.08 0:00


Admin

1141


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Admin prej 20.05.08 0:03


Admin

1141


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Admin prej 20.05.08 0:15


Admin

1141


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Jon prej 03.09.09 11:22

2 gusht 2009 Wiltshire
avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Jon prej 03.09.09 11:24

6 gusht 2009 Wiltshire
avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Jon prej 03.09.09 11:26

10 gusht 2009 Wiltshire

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Jon prej 03.09.09 11:27

12 gusht 2009 Oxfordshire

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Jon prej 03.09.09 11:32

16 gusht 2009 Wiltshire

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Gabriel prej 06.09.09 23:51

Kjo foto i perket jellyfill.avatar
Gabriel

Angelic Spirit

106


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Gabriel prej 07.09.09 0:03

avatar
Gabriel

Angelic Spirit

106


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Gabriel prej 07.09.09 0:06

avatar
Gabriel

Angelic Spirit

106


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Estilen prej 13.03.10 15:07Edituar pėr herė tė fundit nga estilen nė 13.03.10 22:29, edituar 1 herė gjithsej

Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Estilen prej 13.03.10 21:56


Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Estilen prej 13.03.10 21:59


Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Estilen prej 13.03.10 22:07


Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Estilen prej 13.03.10 22:18


Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Estilen prej 13.03.10 22:26


Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Neo prej 08.05.10 8:50

Ky eshte rrethi i pare i 2010.
Eshte shfaqur ne Old Sarum, Salisbury, Wiltshire.Eshte bere ne kolze dhe ka nje diameter prej 55 metrash.
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  euterpa prej 10.05.10 8:47

Si eshte historia e rijimit te tyre ?
avatar
euterpa

21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Estilen prej 05.06.10 18:52Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Jon prej 13.07.10 13:31

I shfaqur me 12 korrik 2010 ne periferi te Cyrihut, Zvicer

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

flm

Mesazh  Ivana prej 16.07.10 21:29

teper interesante
avatar
Ivana

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  angela prej 08.08.10 2:42

shume fanstastike
avatar
angela

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

misteriozi

Mesazh  skerdi kamberi prej 03.09.10 9:44

super fantastike
avatar
skerdi kamberi

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Fantastike

Mesazh  feritabiti prej 11.09.10 9:02

Po do ishte me interes te dim se c'thone ekspertet per shfaqjen e tyre nese ka mundesi te gjenit material.

feritabiti

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi

Mesazh  Devi prej 11.09.10 13:18

Astrofizikante shkencetare te shquar te cilet ndertojne satelitet ne NASA qe kontrollojne me vite me rradhe drejtimin e sateliteve edhe analizojne te dhenat e mara nga foto dhe materiale nuk kane pohuar as edhe nje here qe te kene hasur objekte te pa njohura ne apesiren kozmike nuk ka bere vaki mua kjo puna e gjithe ketyre thashethemeve ufo e me the te thashe kot fare pa baze me duket....

Sidomos keta rathet ne grure gjithmone figura tokesore tregojne kafshesh tokesore apo ujore..

Nqs mund te kete jete ne galaksi te tjera edhe aq me teper me te zhvilluar se ne mendoj se duhet te kishin pak me shume fantazi ne ndertimin e skafeve nuk do i ndertonin ne formen e kandilit te detit apo ku di une piramide apo me the te thash...bosh eshte galaksia me planete pa jete te vdekur....nje zbrazetire e erret armiqesore.
avatar
Devi

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  armandbrecani prej 16.09.10 18:48

Jam i mendimit qe qellimi i ketyre figurave eshte vetem per te kuriozuar njerezit ndaj dickaje qe ne te vertete eshte e krijuar nga humanet.
Padyshim qe alienet kane ekzistuar dhe na kane kontaktuar prej mijera vitesh perpara.
Le te mos harrojme qe aliene do te quheshin dhe nje rrace tjeter po tokesore por qe i perket nje evolucioni te nje dege tjeter.
Ata jane mes nesh kane qene dhe do te jene deri ne momentin kur ne te mos jemi me te kontrolluar dhe e verteta te dali ne shesh. Megjithate kjo eshte nje teme tjeter.
avatar
armandbrecani

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  rebelisistemit prej 01.07.11 16:41

Keta ufot na qenkan dhe mason jo per gje,dyshemeja bardhe e zi simbol illuminati&masoneri
avatar
rebelisistemit

Nėsė do tė bėsh armiq, nuk ėshtė e nevojshme qė tė shpallėsh vetėm luftė, mjafton ta thuash tė Vėrtetėn. (Martin Luter King)

110


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  rebelisistemit prej 01.07.11 17:01


A me shpjegoni dot se pse keto rrathe paraqesin simbolet e illuminatit?!
avatar
rebelisistemit

Nėsė do tė bėsh armiq, nuk ėshtė e nevojshme qė tė shpallėsh vetėm luftė, mjafton ta thuash tė Vėrtetėn. (Martin Luter King)

110


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  maqomaqo3 prej 01.07.11 22:22

e cuditshme ,tani po e ve re se jane te njejtat simbole ,wow kushedi se cfare kuptimi kane ,por duhet viti se kur jane bere kto ne grure ,dhe viti qe illuminati i ka shfaqur se illuminati mundti kete kopjuar kto shenja nga rathet ne grure
avatar
maqomaqo3

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  rebelisistemit prej 08.07.11 16:58

Jo mo jo skan kopjuar gje keta Illuminatet,keta i bejne vete keto rrathe!Kam pare video e dokumentar ku te disa njerez i benin brenda disa oreve te tilla figura gjeometrike !Me pas profesoret e gjeometris i vlersonin keto figura te bera nga njerzit si perfekte! Kam frike se keto rrathe jan thjeshte disa figura te bukura te bera nga njeriu!
avatar
rebelisistemit

Nėsė do tė bėsh armiq, nuk ėshtė e nevojshme qė tė shpallėsh vetėm luftė, mjafton ta thuash tė Vėrtetėn. (Martin Luter King)

110


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Neo prej 30.07.11 22:48

29 korrik 2011
Rivar, Nr Shalbourne, Wiltshire. Angli

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Equinox prej 01.08.11 11:44

Neo shkruajti:29 korrik 2011
Rivar, Nr Shalbourne, Wiltshire. Angli


Keto jane disa mundesi interpretimi ...

- Kjo mund te jete nje rrjedhje e energjise nga dielli dhe kalimi i saj neper toke nga veriu ne jug dhe duke u perhapur ne univers.
- Dy sferat mund te paraqesin dy polet tokesore.
- Paraqet nje ying dhe yang.
- Nje spermatozoid gjate nje takimi me nje veze.
- Duke medituar mund te zgjojme kundalinin.
avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Estilen prej 02.08.11 9:28


Grey me pip"Grey me pip ",njė pictogram,qe tregon njė qenie te huaj (Gri) qė thith njė pip(llull,cibuk).

Siē duket,kjo piktogram paraqet tė plotė njė objekt simbolik fetar,tė njė rėndėsie tė madhe, qė nė vetvete pėrmbledh tėrė fenė Sioux Lakota,qe ka nje histori shume te vecante ne tregimet popullore,qe mund t'ju a tregoje ne se dikush do qe ta dije

Kjo ėshtė feja e bashkimit tė "opposites" sė gjithe botės materiale dhe botės shpirtėrore, mashkullore dhe femėrore, qiellore dhe tokėsore.

Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  maqomaqo3 prej 03.08.11 1:16

nqs e kan bere alienet ,atehere me siguri edhe ata e pine duhanin ,kur te vine ne toke do i mesojne demet e medha qe sjell dhe luften qe po behen kundra duhanit
avatar
maqomaqo3

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  rebelisistemit prej 03.08.11 8:34

maqomaqo3 shkruajti:nqs e kan bere alienet ,atehere me siguri edhe ata e pine duhanin ,kur te vine ne toke do i mesojne demet e medha qe sjell dhe luften qe po behen kundra duhanit

JO VETEM DUHANIN ,PO ATA PINE DHE ASHSHASHIN,HEROINEN,KOKAINEN ETJ,KOT SJAN AQ SHUME TE SHEMTUARA LOL! HAHAHAHHAH! KUR DO TA KUPTONI QE KETO MASHTRIME I BEJNE NJERZIT DHE JO DISA ZHAPIK FANTAZIE HAPSIRE
avatar
rebelisistemit

Nėsė do tė bėsh armiq, nuk ėshtė e nevojshme qė tė shpallėsh vetėm luftė, mjafton ta thuash tė Vėrtetėn. (Martin Luter King)

110


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Ufo prej 19.08.11 10:41Kositja e djallit - Wiltshire
avatar
Ufo

149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Odin prej 03.08.14 17:52

2014

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Rrathet ne grure - Crop Circle

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi