Shpjegimi i endrres suaj - 1

Faqja 19 e 154 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 86 ... 154  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Shpjegimi i endrres suaj - 1

Mesazh  klementina prej 29.05.10 7:59

Pershendetje dhe faleminderit per punen tuaj.
ēka do te thote te kesh nje mace te bardh me qime te gjata, shume e bukur te cilen e ledhaton dhe e do shume dhe ēka dot thote te shikosh yje ne qjell?

klementina

48

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  Fegi prej 29.05.10 15:25

klementina shkruajti:Pershendetje dhe faleminderit per punen tuaj.
ēka do te thote te kesh nje mace te bardh me qime te gjata, shume e bukur te cilen e ledhaton dhe e do shume dhe ēka dot thote te shikosh yje ne qjell?

Me pa maca ne enderr ne pergjithsi esht shenje e fatit te keq qe dote thot mashtrime dhe zhgenjime mese atyre personave qe ju besoni.
Per femra qe endorrn mace do te thote afer ne dashuri me nji mashkull,per meshkuje eshte e kunderta
Me pa shume yje ne endrre-dote thot nje premtim shume i madhe ne ardhmeri.

Fegi

66

kleme

Mesazh  klementina prej 31.05.10 10:52

pershendetje dhe faliminderit shum
kam nje enderr e cila osht ish ane nje vend te panjohur ku pa pritue na than qe te bejm gara une ish ne radhe per te vrapuar se bashku me dy shoqe te cilat ishin ne ekipin tim ato ishin pas meje fillam ne nje perpjetes shum te gjat dhe fituam shkuam me ju treguar se fituam dhe u betojsha ne zot se jam ka e foli te verteten por ata nuk me besojshi sepse genjejke ekipa tjeter u ktheva per te marr deshmitaret kur erdha nuk i gjeta ata qe ishin mbikqyres te gares vazhdova rruge per ti kerkuar familjare emi dola ne nje bjeshke shum te lart ku papritur pam se ishim te rrethuar nga armiqet tam por kur u afruan ma ngat pam qe ishit te tanet por nuk pata frik nga armiqet dhe familjaret nuk i gjeta s eme doli gjumi.
qka do te thot me pas nje kal per dore dhe me ngreh me kanpo.

klementina

48

Mesazh  Elizza prej 31.05.10 12:38

alba@alba shkruajti:Pershendetje....Kam pare ne enderr sikur ishte nje kanal qe i vinte uji nga deti dhe uji u tha dhe ne kanal mbeten shume peshq..peshqit ishin si te gjate si tip gjarperinjsh ..une isha me nja dy te tjere dhe kapja peshqit dhe i leshoja dhe iu drejtova shokut tim qe ti zgjidhte ai peshqit se une nuk i njihja...Ju lutem ma shpjegoni kete enderr jam ne ankth per nje situate shqetesuese ne familje...Respekt Alba...

Uji qė rrjedh nėpėr kanal ėshtė simbol i ndėrdijes suaj, gjendjes emocionale, dhe tregon harmoninė e mendjes tuaj me shpirtin.
Peshqit paraqesin njohuritė tė cilat janė sjellė nė sipėrfaqe.
Ata gjithashtu mund tė nėnkuptojnė edhe njė situatė tė rrėshqitshme apo tė pakapshme.
Pastaj uji thahet dhe peshqit mbesin e ju i kapni qė nėnkupton arritjet tuaja qė nuk do tė jenė aq tė knaqshme.
Ju keni nevojė pėr dikėnd qė t'ju ofrojė kėshilla.

Elizza

1083

Mesazh  Elizza prej 31.05.10 12:51

fikrro shkruajti:Kam pare mbreme nje enderr qe me ka ēuditur, pasi qe kohet e fundit jam shqetesuar per shkak te vellaut tim te vogel te semure qe gjendet ne spital, ai ka lindur para disa ditesh dhe eshte semure.
Momentalisht gjendet ne spital, kur mbreme e pashe ne enderr se vellau i vogel disi si ishte rritur pak e kishte filluar te ece e kishte filluar te fliste dhe une vija sikur prej jashte vendit dhe ai sme njihte mire e une i thosha qe jam vellau yt i madh ai filloi te me degjonte dhe me shoqeronte ne ēdo gje qe beja.
A mund te me tregoj dikush ēdo te thote kjo enderr?

Endrra paraqet shqetėsimin tėnd qė keni pėr tė. Pa merak!
Rritja, tė folurit dhe ecja janė tė favorshme.
Dėgjimi dhe shoqėrimi paraqet ndjekjen e rrugės tėnde nga ana e tij.

Elizza

1083

Mesazh  Elizza prej 31.05.10 13:01

klementina shkruajti:pershendetje dhe faliminderit shum
kam nje enderr e cila osht ish ane nje vend te panjohur ku pa pritue na than qe te bejm gara une ish ne radhe per te vrapuar se bashku me dy shoqe te cilat ishin ne ekipin tim ato ishin pas meje fillam ne nje perpjetes shum te gjat dhe fituam shkuam me ju treguar se fituam dhe u betojsha ne zot se jam ka e foli te verteten por ata nuk me besojshi sepse genjejke ekipa tjeter u ktheva per te marr deshmitaret kur erdha nuk i gjeta ata qe ishin mbikqyres te gares vazhdova rruge per ti kerkuar familjare emi dola ne nje bjeshke shum te lart ku papritur pam se ishim te rrethuar nga armiqet tam por kur u afruan ma ngat pam qe ishit te tanet por nuk pata frik nga armiqet dhe familjaret nuk i gjeta s eme doli gjumi.
qka do te thot me pas nje kal per dore dhe me ngreh me kanpo.

Tė qenit nė njė garė, sugjeron qė tė tjerėt janė ziliqar nė arritjet tuaja. Ato i duan pėr veten e tyre.
Fitimi i njė gare, pėrfaqėson potencialin tuaj tė plotė dhe aftėsinė tuaj pėr tė arritur qėllimet tuaja. Ju ndjeheni e fuqishme dhe nė gjendje pėr tė kapėrcyer pengesat tuaja dhe ata qė qėndrojnė nė rrugėn tuaj . Endrra ju jep besim dhe mund tė jetė njė "provė" pėr suksesin tuaj.

Tė mbajturit e kalit paraqet kontrollin tuaj mbi energjinė, durimin, fuqinė dhe situatat.

Elizza

"Komplimenti mė i madh ėshtė tė tė quajnė Qenie Njerezore"

1083

Mesazh  manushaqa prej 31.05.10 15:34

Ju lutem me shpjegoni. pashe veten ku dikush me dha nje kapele, u zgjova duke e provuar ne koke.

manushaqa

4

Endeerra ime mbreme

Mesazh  Zanaa prej 31.05.10 16:18

Pershendetje une jam Zana...Mbreme e pashe nje enderr kinse une nuk e kam kaluar provimin qe e kam me 15 Qershor..Mua shumicen e rasteve me dalin enderrat e kunderta :A....A mund te me tregoj dikush domethenien e kesaj enderre..Faleminderit per mirekuptim

Zanaa

1

Mesazh  Elizza prej 31.05.10 21:12

manushaqa shkruajti:Ju lutem me shpjegoni. pashe veten ku dikush me dha nje kapele, u zgjova duke e provuar ne koke.

Kapela paraqet angazhim, favor ose ndonjė udhėtim.
Kapela paraqet edhe aspiratat tuaja pėr pasuri.

Elizza

1083

Mesazh  Elizza prej 31.05.10 21:23

Zanaa shkruajti:Pershendetje une jam Zana...Mbreme e pashe nje enderr kinse une nuk e kam kaluar provimin qe e kam me 15 Qershor..Mua shumicen e rasteve me dalin enderrat e kunderta :A....A mund te me tregoj dikush domethenien e kesaj enderre..Faleminderit per mirekuptim

Endrrat e tilla para provimeve janė tė zakonshme.
Nėse nė ėndėrr dėshtoni nė provim, atėherė kjo paraqet pasigurinė dhe frikėn tuaj nga dėshtimi.
Kjo ėndėrr mund tė jetė edhe njė nxitje pėr ju qė tė parashikoni sukses, tė keni vetbesim dhe ta bindni veten pėr tė kundėrtėn.

Elizza

1083

Faqja 19 e 154 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 86 ... 154  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi