Energjia KI, a e sheron Siden?

Shko poshtė

Energjia KI, a e sheron Siden?

Mesazh  misteriozi prej 23.04.10 22:57

Pershendetje
Kam degjuar se energjia KI mund te sheroj semundjen e Kancerit, a ka gjasa qe ta sheroj edhe Siden dhe semundjet tjera?
flm ne mirkuptim.
avatar
misteriozi

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Energjia KI, a e sheron Siden?

Mesazh  Gabriel prej 27.04.10 0:56

Do doja te dija dhe une dicka me teper per kete lajm.
avatar
Gabriel

https://www.fiverr.com/bldesign

107


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi