Tė largoni dikė nga ju

Shko poshtė

Tė largoni dikė nga ju

Mesazh  Magus prej 23.04.10 0:49

Tė largoni dikė nga ju

Qė tė largoni dikė nga ju, ju keni nevojė pėr njė dhuratė tė vogėl.
Merreni kėtė dhuratė dhe rregullone nė atė mėnyrė qė sipėr tė vendosni njė shirit tė kuq dhe nė tė duhet qė derdhni njė sasi tė vogė nga gjaku juaj.
Kur tė ja jepni dhuratėn duhet tė jeni vetėm.
Ditėn tjetėr ai apo ajo nuk do tė ju afrohet mė.

©magjistari
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė largoni dikė nga ju

Mesazh  -AnA prej 08.05.10 23:13

poo si ta pergadisim at dhurat a vetem sheritin apo edhe diqa tjere ne dhurat?
avatar
-AnA

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė largoni dikė nga ju

Mesazh  milaaa prej 21.06.10 19:52

oj ti ana a je normal???
avatar
milaaa

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hllo

Mesazh  rrushe prej 22.06.10 14:21

pse bre po mireni me magji a edini se eshte shirke i madh a doni me jetu ne jeten e ahiretit pergjithon ne zjarr te gjenehmit nese po ateher mireni me kso magjie

rrushe

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: tė largoni dikė nga ju

Mesazh  Zbulues prej 23.06.10 10:11

?
avatar
Zbulues

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė largoni dikė nga ju

Mesazh  SweetEmo prej 21.03.11 0:50

Po si mund ta largojm dike nga dikush tjeter psh tdashurin tim nga shoqja ime?!
avatar
SweetEmo

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė largoni dikė nga ju

Mesazh  Princton's girl prej 27.03.11 17:59

SweetEmo shkruajti:Po si mund ta largojm dike nga dikush tjeter psh tdashurin tim nga shoqja ime?!
Ateher ti duhet te perdoresh nje magji tjeter...prit si e kishte emrin ajo..
avatar
Princton's girl

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė largoni dikė nga ju

Mesazh  Princton's girl prej 27.03.11 18:01

Princton's girl shkruajti:
SweetEmo shkruajti:Po si mund ta largojm dike nga dikush tjeter psh tdashurin tim nga shoqja ime?!
Ateher ti duhet te perdoresh nje magji tjeter...prit si e kishte emrin ajo..
ah, po! ose hakmarrjen ose kthimin e dashurise se humbur
avatar
Princton's girl

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

...

Mesazh  genta00 prej 30.05.12 20:46

qysh kom mundsi me kontaktu me magjistarin ose me moderatorit privat sepse kam diqka per ti pytur ???
avatar
genta00

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė largoni dikė nga ju

Mesazh  Cimi Elezi prej 30.05.12 22:19

hahahahahaha eh c'lexojne syte e c'degjojne veshet hahahahaha

nje porosi kam,ato gocat qe doni ti largoni,mi dergoni mua hahahahahaha
avatar
Cimi Elezi

115


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė largoni dikė nga ju

Mesazh  Jetmira prej 09.09.14 11:37

ska nevoj x magjira thjesht tregohu e sinqert me kedo e do shohesh se te gjith do largohen nga ty
avatar
Jetmira

487


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ēkemi

Mesazh  Zebra prej 15.11.17 13:30

Si mund tė largoj njė magji qė mė kanė bėrė qė mos tė martohem? Ēfarė duhet tė bėj ? Mė ndihmoni ju lutem
avatar
Zebra

i'm simply the best

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė largoni dikė nga ju

Mesazh  Vizitor prej 16.11.17 10:50

Zebra shkruajti:Si mund tė largoj njė magji qė mė kanė bėrė qė mos tė martohem? Ēfarė duhet tė bėj ? Mė ndihmoni ju lutem
Askush ste ka ber magji,boll kerkove justifikime per te plotesuare deshirat e tua 'fallco'nese nuk je martuare akoma do thot qe ashtu ke zhgjedhur ,pranoje kte fakt dhe vazhdo jeto ,hiqi kto mendime idjote.

Sent from Topic'it App
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si ta largoj dashnorin nga vajza ime

Mesazh  ali222 prej 02.03.18 20:59

ka dikush qe mundet te ndimoj ta largoj dashnori nga vajza ime
avatar
ali222

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė largoni dikė nga ju

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi