Presidenca amerikane dhe Alienėt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  Estilen prej 19.04.10 15:18

Takim i planifikuar,Obama me 6 rraca alienesh..

A eshte takuar presidenti Obama realisht me jashtetokesoret me 27 nendor 2009...?
Ka vite qe flitet qe Shtetet e Bashkuara kane lidhje bashkepunumi me Alien duke shkembyer midis tyre teknologji ushtarake,si dhe ndertimin e nje ''Ure Kozmike''per kalimin e elites boterore ne planete te tjere ne raste rrziku te shktrrimit te planetit Toke...
Sa te verteta jane keto teori,qe ne fakt nuk jame me konspirative.
Shihni videon...Estilen

919


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  Nibiru prej 04.04.11 11:45

Fatkeqsisht un nuk mund ta shof kete video!Del shenimi qe video eshte private !
avatar
Nibiru

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  lindormorina prej 05.04.11 9:36

Nibiru shkruajti:Fatkeqsisht un nuk mund ta shof kete video!Del shenimi qe video eshte private !
avatar
lindormorina

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  dynamite prej 05.04.11 15:00

pse smujm me pa ket video ? e qett qe osht private !!
avatar
dynamite

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  Xhulia123 prej 09.04.11 17:17

Hehe, mesaduket kjo video paska prekur nje teme teper delikate, aq sa YouTube t'a bllokoje, pasi nqs video-ja do te kishte qene vertet private, perse atehere ai/ajo qe e ka bere e ka publikuar? Nese ne fillim kjo ceshtje m'u duk pa kuptim, tani me duhet te them qe ketu paska vertet dicka perderisa YouTube i ka ndaluar perdoruesit t;a shohin. Faleminderit qe e publikuat gjithesesi.
avatar
Xhulia123

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  onufri prej 10.04.11 21:00

Njerzit kurioiz duan te shohin kete video, por per mendimin tim pasi qe nukj mundemi me pa kete video hiqeni.
avatar
onufri

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  tollovia prej 22.04.11 1:18

KISHA PAS QEF ME DITE PSE PO I FSHINI MESAZHET E MIA, OSE ME THENE ME MIRE POSTIMET, E KAM BERE NJE POSTIM NE KETE TEME.


TURP
avatar
tollovia

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  maqomaqo3 prej 22.04.11 2:16

hahahaha obama me aliene me duket shume po shume qesharake .obama eshte disi ndryshe nga presidentet e tjere ,me duket nje njeri i mire dhe nje njeri qe beson tek zoti .sa per 6 raca aliene zbehet fjal .nuk e di nga e ke mare kte informacjon ti po eshte 100% falls.sa per amerikanet dihet ajo pune qe ne incidentin ne nevada 1 alien mbeti i gjalle dhe me ate qeveria amerikane sigurisht qe do jete mare gjere dhe gjate . nuk e di se si e pati fundin ai alien vdiq apo e lane te lire se ne internet eshte video e 1 aliene qe i behet autopsia dhe e 1 tjetri qe e marin ne interviste .po amerika qe ka mare dije nga ata nuk diskutohet por mua me cudit fakti qe cdo dite ne mbar boten shohin ufo dhe qeverite bejne sikur zdine asgje .me sigure alienet do kene zene renje ne boten tone ,ne fund te oqeaneve apo nen toke .ky alieni qe doli ne siberi tashi eshte i vertet ,kisha pare ca foto me kte lloj alieni po me dukesh te paverteta ,ja qe paska edhe aliene sa dora jone .kujdes mos lini dritaret hapur hahahah
avatar
maqomaqo3

204


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  eneahasa prej 05.06.11 17:12

besoj se esht informacion i vertet, un di 4 rraca aliene grit, insektoret, zvarraniket, nordiket.
avatar
eneahasa

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  Gon! prej 07.06.11 10:09

eneahasa shkruajti:besoj se esht informacion i vertet, un di 4 rraca aliene grit, insektoret, zvarraniket, nordiket.
Unė di vetėm dy lloj prej tyre:), e ndoshta kėta dy lloj tė tjerė janė lloj kafshė tė llojit tė tyre, sikur tek ne qeni, macja, njeriu i zi dhe njeriu i bardhė :P!!, kėto dy rraca reflektojnė mė tepėr nė tė gjith botėn tek njerėzit.
Ndėrsa siē thuhet nėn tok qenkan kėta, sigurisht ekzistojnė prej kur ekziston njeriu, dhe unė bėj krahasimin me kėta dy lloj alienėsh nė Kur'an, kur thuhet se do tė vij koha kur tė dalin nga dheu Jexhuxh dhe Mexhuxh, atėher do t'i vij fundi njerėzimit.
avatar
Gon!

476


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje zoteri maqomaqo3.

Mesazh  tigri-zi prej 07.06.11 12:52

nuk e di se sa keni besim tek presidenti obama por nuk po te jap detaje shum vetem kur te kesh koh me pak se 3 minuta ne net hyr ne search kliko osama is obama dhe shikoje kete video pastaj besoji se si nje terrorist eshte bere prsident i vendit me te fort ne bote.

tigri-zi

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  Gon! prej 07.06.11 12:55

Dmth sipas teje Obam-Osama ėshtė njė dhe ėshtė Alien apo i takon grupit tė zvarranikėve qė ndryshojnė pamjen?
avatar
Gon!

476


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  Zattoo prej 07.06.11 12:59

avatar
Zattoo

674


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Presidenca amerikane dhe Alienėt

Mesazh  Gon! prej 07.06.11 13:04

Mua nuk mė punon nė pc t'imin youtube dhe nuk mund tė shoh se qfarė ka nė kėto video mund tė spjegoni? Dhe nuk duhet bazuar nė video, sepse ato mund tė jenė montazhė.
avatar
Gon!

476


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Amerikanėt kėrkojnė tė vėrtetėn pėr jashtėtokėsorė

Mesazh  Ufo prej 06.10.11 11:30

Amerikanėt kėrkojnė tė vėrtetėn pėr jashtėtokėsorė

Kėrkimi pėr jetė inteligjente jashtė planetit Tokė shkoi deri nė tavolinėn e punės sė presidentit amerikan, Barack Obama.

Mė shumė se 7500 veta nėnshkruan njė peticion,duke kėrkuar nga Shtėpia e Bardhė qė “edhe zyrtarisht tė prononcohen pėr praninė e jashtėtokėsorėve dhe menjėherė tė publikojė tė gjitha arkivat nga tė gjitha agjencitė dhe shėrbimet ushtarake tė cilat kanė lidhje me kėtė fenomen”.

Nėse kjo kėrkesė arrin tė mbledhė mė shumė se 17.000 nėnshkrime deri mė 22 tetor Shtėpia e Bardhė premtoi se do tė reagojė.Nismėn pėr peticion e ndėrmori Stephen Bassett, i cili filloi lobimin nė Washington pėr kėtė ēėshtje qė para 15 viteve. Nė kėrkesė pėrmendet se qindra zyrtarė publikisht e kanė pranuar kontaktin njerėzor me jetėn jashtėtokėsore, ndėrsa Bassett thotė se gjysma e amerikanėve besojnė nė UFO dhe jashtėtokėsorė.

“Njerėzit kanė tė drejtė tė dinė dhe tė ballafaqohen me tė vėrtetėn”, shkruan Daily Mail.
avatar
Ufo

181


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi