Sekreti i kontrollit reptilian

Shko poshtė

Sekreti i kontrollit reptilian

Mesazh  Erikson prej 13.04.10 15:48

ARI MONO-ATOMIK
Sekreti i ndryshimit tė gjėndjes dhe kontrollit reptilian?

Artikull nga David Icke

Dua t’iu pėrcjell disa informata. Sapo kam zbuluar diēka qė mund tė shpjegojė ndryshimin e gjendjes dhe shumė mė tepėr, gjithashtu.

Kam biseduar sot nė chat me Brian Desborough, njė mikun tim shkencėtar nė Kaliforni, dhe diskutuam rreth arit mono-atomik. Ky i fundit vjen nė formėn e njė pluhuri tė bardhė dhe ka njė strukturė atomike dy-dimensionale (njė ose dy atome qė bashkėveprojnė sė bashku), ndėrsa ari i rregullt ka njė strukturė tre-dimensionale (dhjetė ose mė shumė atome qė bashkėveprojnė sė bashku).

Pa hyrė shumė nėpėr detajet shkencore, kur konsumohet ky ar mono-atomik nga goja apo me injeksion, ai e rrit kapacitetin e zakonshėm veprues tė sistemit nervor deri nė dhjetė mijė herė.

Kjo i lejon njė personi tė pėrpunojė njė sasi fantastike informacioni si njė super kompjuter dhe kur (ky lloj ari) merret nė sasi tė mjaftueshme, i lejon ata qė me vetėdije tė lėvizin nėpėr dimensione tė tjera dhe tė ndryshojnė gjėndjen pėr shkak se papritmas truri aktivizohet pėr tė hapur ato zona tė madhe qė ne nuk i pėrdorim nė botėn e sotme. Ai i radhit qelizat e trurit nė atė mėnyrė qė ato tė gjithė tė fillojnė tė komunikojnė me njėra-tjetrėn sėrisht.

Pėr mė tepėr, nėse do konsumoni sasi tė mjaftueshme nga ky lloj ari mono-atomik trupi juaj fizik do tė bėhet me shkėlqim, po iu them se kėshtu shpjegohen imazhet e lashta tė zotėrve zvarranikė dhe fėmijėt e perėndive qė "shndrisnin si Diell".

Ari mono-atomik mund tė jetė prodhuar prej arit tė rregullt dhe mund tė jetė pėrpunuar prej disa mineralesh, shumė prej tė cilave janė gjetur nė vendet si Arizona nė Shtetet e Bashkuara. Ky, mendoj unė, ėshtė kuptimi i vėrtetė i referencave pėr arin dhe minierat e arit qė pėrmenden nė pllakat sumeriane dhe jo nė kuptimin e drejtėpėrdrejtė pėr minierat e arit normale, nė mos janė bėrė pėr tė krijuar shumėllojshmėri mono-atomike.

Kjo substancė kur merret - jep - aftėsi tė mahnitshme reptiliane pėr tė pėrpunuar informacion dhe pėr tė ndryshuar gjėndjen pėr shkak tė vlerave lėkundėse tė energjisė qė ajo mund tė mbajnė dhe tė pėrpunojė. Unė jam i sigurt se egjiptianėt e lashtė, Sumerianėt, Babilonasit, Fenikasit, etj e pėrdornin kėtė, apo mė saktė, elita e tyre nė pushtet e ka pėrdorur, duke u dhėnė atyre njė potencial mendor tė panjohur nga popullata e pėrgjithshme.

Njėlloj vazhdon edhe sot. Kjo ishte njė nga sekretet e mėdha mbahen brenda shkollave Mistike dhe kaloi nė nivelet mė tė larta tė rrjetit tė fshehtė tė shoqėrisė moderne.

Ari mono-atomik gjithashtu ka veti tė pabesueshme shėrimi nė atė qė radhit qelizat nė atė formė qė tė mbajnė sasi tė jashtėzakonshėm energjie tė bardhė, duke e shpėrndarė bllokimin dhe ēekujlibrimin qė ne e quajmė dobėsi apo sėmundje.

Pėrgatiti: Erikson Hoxha


Edituar pėr herė tė fundit nga erikson nė 14.04.10 15:26, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Erikson

Nuk them se kam gjetur te verteten, por me te vertet se kjo qe kam nuk di....


34


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sekreti i kontrollit reptilian

Mesazh  Estilen prej 13.04.10 16:37

Si duket, David Icke duhet te kete konsumuar mbi normativ nga ky lloi ari mono-atomik dhe ka kaluar ne gjendje zvarraniku (reptiliani) edhe ben fantashkence aq te 'holle', sa ja kalon dhe te madhit Zhyl Verni ...!?

Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sekreti i kontrollit reptilian

Mesazh  Erikson prej 13.04.10 18:39

Ndoshta kjo mund te jete e vertete madje ka dhe nje faqe ku mund te blihet ky lloj "ilaēi" : http://monatomicgold.co.uk/index.php?a=davidicke
avatar
Erikson

Nuk them se kam gjetur te verteten, por me te vertet se kjo qe kam nuk di....


34


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PRODUKTET ORMUS DHE ELEMENTET KIMIK TE FORMES-M.

Mesazh  Erikson prej 15.04.10 15:59

PRODUKTET ORMUS DHE ELEMENTET KIMIK TE FORMES-M.

Siē ėshtė pėrmendur edhe nė librin e Laurence Gardner-sė, Lost Secrets of the Sacred Ark, vėmendja shkencore kohėt e fundit ėshtė drejtuar drejt njė forme ekzotike tė materies thelbėsor qė nuk ėshtė paraqitur nė Tabelėn Periodike tė Elementeve.

Tė pėrftuara nga ari, metalet e grupit platin dhe elementet e tjerė tė ndryshme, kėto substanca tė pakuptueshme pluhuri tė bardhė janė pėrmendur si "mono-atomike” (njė strukturė me njė atom tė vetėm).

Ato janė klasifikuar si tė tilla nga pioneri i kėrkimeve tė tyre David Hudson, nė vitin 1980 ose si ORMEs (Orbitally Rearranged Monatomic Elements - Elemente monoatomik te rindertuar nė orbitė). Mendimet e reja shkencore nė fushėn e fizikės sugjerojnė, megjithatė, se pluhurat nė tė vėrtetė mund tė jenė dy-atomik ose me grup tė vogėl atomik ".

Tashmė ėshtė pranuar nė pėrgjithėsi, se materialet e forta pėrgjithėsisht mund tė jenė cilėsuar mė shumė me termat si elemente ORMUS ose tė 'Formės-M".

Analizat termo-gravimetrike kanė zbuluar se, nė disa temperatura tė larta, pesha materiale e elementeve tė formės-M reduktohet ndjeshėm, madje deri nė atė shkallė sa qė ngrihen nė ajėr.

Nė rrethana tė caktuara ata gjithashtu kanė aftėsinė pėr t'u bėrė super-pėrēuese dhe tė qėndrojnė njėkohėsisht nė dimensione paralele.

Nė mitologji greke kėrkimin pėr tė fshehtė tė kėsaj substance ėshtė nė zemėr tė legjendės sė Leshit tė Artė, ndėrsa nė terma biblik kjo ishte fusha mistike e arkės sė besėlidhjes - sėndukut tė artė qė solli profeti Musa nga mali Sina, pėr ta vendosur nė tempullin e Jerusalemit.

Mesopotamasit e lashtė e quanin - pluhuri 'Shem-an-na' (gur i zjarrtė i iteligjencės) dhe Egjiptasit e pėrshkroi atė si "mfkz”, ndėrsa Aleksandrianėt nderuan atė si guri i Parajsės.

I futur brėnda nė ėmbėlsira konike, apo i hedhur nė ujė, pudra enigmatike e gurit tė zjarrtė ishte njė ritual shtesė ngrėnieje i mbretėrve tė lashtė dhe faraonėve.

Ajo ishte nderuar si ushqimi i trupit 'dritė' (Ka) dhe ishte llogaritur qė tė rriste prirjet e pėrgjithshme tė udhėheqjes, tė tilla si ndėrgjegjėsimi, perceptimi dhe intuita. Ky ėshtė konsideruar mė tej si njė ēelės pėr tė aktivizuar jetėgjatėsinė.

Sot, janė disa kompani prodhuese tė produkteve qė pėrmbajnė substanca tė formės-M. Disa po pėrpunohen nga njė bazė ari e pastėr, ndėrsa tė tjerat po pėrdorin elementėt e grupit tė platinit vazhdė elementesh prej fundėrrinave detare dhe vullkanike ose nga burimet meteorike nė tokė.

Fusha nė tė cilėn kėto produkte mund tė afrohen plotėsisht me njėra tjetrėn ėshtė gjėndja e tyre super-pėrēuese, megjithatė, ėshtė e panjohur pėr ne njėkohėsisht fakti qė pse pluhurat enigmatikė nuk reagojnė nė analizat e zakonshme siē bėjnė elementėt metalik nga tė cilėt ato rrjedhin.

Nė lidhje me kėto produkte, nuk mund tė bėjė rekomandime specifike, e as nuk jemi ne gjendje pėr tė sugjeruar ndonjė produkt tė veēantė pėr ndonjė qėllim tė veēantė - por mund tė pėrmendim disa nga kompanitė tė cilat janė tė njohura pėr prodhimin e ketyre produkteve.

White Powder Gold http://www.whitepowdergold.com

Ambrosia Technology http://www.liquid-chi.com

Pureganic Mineral Company http://www.Pureganic.com

Harmonic Innerprizes http://www.harmonicinnerprizes.com

Energetic Nutrition http://www.energeticnutrition.com/hi/gold.html

ZeroPoint Technologies http://zptech.net

Ascension Alchemy http://www.asc-alchemy.com

Monét http://www.monetcosmetics.co.uk

Resonance Health http://www.resonance-health.biz

Life Enthusiast Co-op http://www.life-enthusiast.com
avatar
Erikson

Nuk them se kam gjetur te verteten, por me te vertet se kjo qe kam nuk di....


34


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sekreti i kontrollit reptilian

Mesazh  t prej 13.09.10 13:06

C'ishte kjo?????
Pershkrimi shkencor i kokaines?!!!
avatar
t

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sekreti i kontrollit reptilian

Mesazh  Erikson prej 16.09.10 8:52

S'ka te bėjė fare me kokainėn.... po tė hysh nė faqet e kompanive prodhuese dhe te kėrkosh ne internet do ta kuptosh mė mirė kėtė.
Pėr mė tepėr ka edhe receta qė tregojnė se si pėrftohet ky pluhur dhe s'ka lidhje me drogėn ...
avatar
Erikson

Nuk them se kam gjetur te verteten, por me te vertet se kjo qe kam nuk di....


34


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sekreti i kontrollit reptilian

Mesazh  t prej 16.09.10 9:52

ai muhabeti i kokaines ishte humor
avatar
t

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sekreti i kontrollit reptilian

Mesazh  rebelisistemit prej 12.08.11 19:19

Kjo puna e reptilianve per mua eshte thjeshte propagande illuminate,ndersa ky David Icke thjeshte nje vegel e tyre,qe perpiqet ti coj ata pak njerez te zgjuar (qe interesohen ne keto tema), ne rruge qorre.
avatar
rebelisistemit

Nėsė do tė bėsh armiq, nuk ėshtė e nevojshme qė tė shpallėsh vetėm luftė, mjafton ta thuash tė Vėrtetėn. (Martin Luter King)

110


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sekreti i kontrollit reptilian

Mesazh  xxxadixxx prej 28.07.12 23:45

avatar
xxxadixxx

110


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sekreti i kontrollit reptilian

Mesazh  Jon prej 07.09.12 22:25

rebelisistemit shkruajti:Kjo puna e reptilianve per mua eshte thjeshte propagande illuminate,ndersa ky David Icke thjeshte nje vegel e tyre,qe perpiqet ti coj ata pak njerez te zgjuar (qe interesohen ne keto tema), ne rruge qorre.


Mosbesimi i masave eshte kancer ne gjirin e njerezimit permes mesimdhenieve te dogmave totalitare te fese, sistemit arsimor, mediave dhe dinamikes kulturore.

Ndoshta kjo video ju ndryshon mendimin dhe bindeni se nuk eshte ēdo gje propogande por deshmi se Reptilianet jane ne mesin tone dhe prapa tyre jane:

Kontrolli i mendjes fetare:

Kisha Katolike dhe te gjitha kishat tjera te krishtera
Mormonet
Deshmitaret e Jehovait
Islami
Judaizmi
Te gjitha religjionet orientale

Projektet qeveritare te kontrollit te mendjes:

Montauk
MK-Ultra
Monark
Mannequin

Mediat:

Film
Lajmet e Mėngjesit / mbrėmjes
Emetimet
Reklamat e subkoshiences
TV Show, Muzika, Videot :

avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sekreti i kontrollit reptilian

Mesazh  bojko prej 14.02.17 23:59

rebelisistemit shkruajti:Kjo puna e reptilianve per mua eshte thjeshte propagande illuminate,ndersa ky David Icke thjeshte nje vegel e tyre,qe perpiqet ti coj ata pak njerez te zgjuar (qe interesohen ne keto tema), ne rruge qorre.

David Icke ka disa teori qe te bejne shume konfuz, lidhur me henen dhe saturnin, jep fakte marramendese per to. Ai eshte me te vertete enigmatik dhe i madh njekohesisht. Nuk besoj qe eshte vegel e illuminatit.
Si per cudi edhe Profeti Muhamet i ka urrejtur zvaraniket, dhe i ka pare si elemente negative.
avatar
bojko

"Janė dy lloje tė historisė:. Historia zyrtare, ajo e gėnjeshtrave, ajo qė na mėsojnė nė shkolla, historia * ad usum delphini *, dhe historia tė fshehtė, nė tė cilėn janė shkaqet e vėrteta tė ngjarjeve, - historia e turpshme"
Honore De Balzac, 1830s

75


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sekreti i kontrollit reptilian

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi