Magji - VIDEO

Shko poshtė

Magji - VIDEO

Mesazh  Magus prej 18.03.10 19:20

Magjia VUDU (Voodoo)

avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji - VIDEO

Mesazh  aniilia prej 19.08.10 12:59

deh ca ben kjo magji .. se nuk po kuptoj asgje

aniilia

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prishja e magjise

Mesazh  musliman1 prej 25.05.11 21:08

Eshte shqip pra mos pritoni te shikoni se eshte shume interesant.

avatar
musliman1

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Magjite dhe ritualet ne Egjiptin antik

Mesazh  maqomaqo3 prej 19.10.11 23:39

avatar
maqomaqo3

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

GOETIA

Mesazh  aqqq prej 25.12.11 16:06

avatar
aqqq

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji - VIDEO

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi