Njė gur qė shėron

Shko poshtė

Njė gur qė shėron

Mesazh  Neo prej 10.03.10 11:24

Njė gur qė shėronNjė hidraulik polak me emrin Jacek Slominski, u bė shėrues pasi zbuloi njė gur misterioz, ndėrsa gėrmonte njė kanal nė shtėpinė e tij.

"Ka njė Z madh tė gdhendur nė sipėrfaqe dhe nė momentin qė e preka unė ndjeva njė energji tė madhe mbi mua ...Kisha dhimbje shpine qė zgjasnin me vite dhe papritmas, tė gjitha dhimbjet u zhduken dhe nuk u kthyen mė. " thotė ai.

Qė nga ai moment, ai ka ekspozuar gurin para shtėpisė sė tij dhe pranon viziorė ku shumica udhėtojnė me disa qindra milje vetėm tė prekin gurin qė shėron.

Ai e la punėn e tij si hidraulik dhe i ėshtė pėrkushtuar krejtėsisht kėtij gurit.

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Xheki

Mesazh  Xhevat-Tafaj prej 13.03.12 8:55

I paska ra ne fije si me fitu para, ky duke i mashtru njerzit pasurohet.
avatar
Xhevat-Tafaj

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė gur qė shėron

Mesazh  plaku-i-detit prej 13.03.12 9:10


Mendoj se i eshte bere pak psikologjike polakut:)

plaku-i-detit

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė gur qė shėron

Mesazh  Lapsi prej 14.03.12 9:10

ne cfare vendi eshte ky gur
avatar
Lapsi

92


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė gur qė shėron

Mesazh  julidollenga prej 17.03.12 19:01

Do filloj ta praktikoj dhe une kete metode. Pa pune jemi, skemi cte bejme tjeter
avatar
julidollenga

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė gur qė shėron

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi