Vdes dy ditė pas diplomimi. Pse?!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Vdes dy ditė pas diplomimi. Pse?!

Mesazh  Crystal prej 26.02.10 15:44

Diplomon nė UP, tė nesėrmen feston me familje, mėngjesin e ditės tjetėr gjendet e vdekur nė dhomė!
Ky ėshtė fati i njė 24-vjeqarje, e cila u varros sot nė qytetin P. tė Kosovės.
.............
Para dy vitesh njė i afėrm imi pak ditė para martesės humbi jetėn nė njė aksident trafiku.
Njė kusherirė pak ditė pas fejese, kur po dilnin pėr ndrrim rrathesh pėsoi aksident bashkė me tė fejuarin.
....
Shumėkush mund tė ketė tė paktėn njė rast tė tillė qė di, por pse?!
Pse ndodhė kjo (te disa) bash pėr ngjarje tė rėndėsishme nė jetė. Si pėr fejesė, martesė, diplomim, kur marrin patent shofer apo kur ndodhė diqka me rėndėsi pėr ta?!
Pse pėrjetojnė kriza nga mė tė ndryshmet e deri te vdekja?!
avatar
Crystal

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vdes dy ditė pas diplomimi. Pse?!

Mesazh  Trigon prej 26.02.10 15:54

Gezimi i tepruar sjell edhe fatkeqesi te madhe
avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.474


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vdes dy ditė pas diplomimi. Pse?!

Mesazh  Jetmira prej 24.09.14 10:22

sa e paparashikueshme qe esht kjo jett
avatar
Jetmira

898


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vdes dy ditė pas diplomimi. Pse?!

Mesazh  trigonkos prej 24.09.14 11:41

Edhe une njoh nje rast te tille

Pasi e ka perfunduar fakultetin e mjekesise ka vdekur ne komunikacion.

Sipas mjekeve te mjekesise ligjore ai para se te bente aksident ka pesuar sulm ne zemer.

Sigurisht se kjo ka ndodhur nga percaktimi i Zotit.

Shkaktari- gezimi i tepert. Gjithmone duhet te gezohemi me mase te caktuar dhe te lejuar.
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

186


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vdes dy ditė pas diplomimi. Pse?!

Mesazh  Gabriel prej 24.09.14 12:50

Dhe ca kuptimi ka kjo teme, sa veta vdesin cdo dit...
Tregohu me specifik
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi