Njeriu mister.....

Shko poshtė

Njeriu mister.....

Mesazh  Estilen prej 25.02.10 21:48

Kush jam une?
Njeriu mister.....


Misteri.....nje djalosh i veshur smartly ėshtė gjetur pa ndjenja nė plazhin e Brighton dhe nuk e di emrin e tijPolicia ėshtė duke u pėrpjekur mjaft pėr tėgjetur identitetin e njė njeriu te veshur smartly qe eshte gjetur i ngrirė dhe pandjenja nė plazhin Brighton qė nuk mund tė mbante mend emrin e tij. . Nje djal rreth te tridhjetave u gjet midis dy kalatave te plazhit Brighton me pantallona smart, pin-shirit xhaketė, kėmishė e zezė dhe nje kapuc.

Ai ju tha zyrtarve se nuk mbante mend asgje nga vehtja e tij dhe se nga vinte.Edhe pas dy javesh detectivet deklarojne se nuk jane ne gjendje te percaktojne indentitetin e tij. Ai ka dhėnė dy emra - por ata besojnė se ai i ka dhene ato vetėm nga imagjinata e tij.Ky njeri u gjet nė plazh Brighton mė 12 shkurt 2010, por nuk ka asnjė ide qė kush eshte ai dhe qe s'ka qenė nė spital ndonjėherė...

Detectivet kanė lėshuar tani njė foto tė njeriut nė njė pėrpjekje pėr tė gjetur ndonjė tė afėrm apo miqve qė mund tė zgjidhin kete mister.

Inspektori Roy Apps tha: "Pėr momentin nuk ka asnjė arsye pėr tė besuar

se kjo ėshtė gjė tjetėr pos njė humbje tė kujtesės vėrtetė. ' "Ne jemi duke shpresuar se dikush qe do ta shohi foton dhe pėrshkrimin e tij dhe mund tė na thoje kush ėshtė ai." Djali vuante nga hipotermia e rėndė.Amnezi: njeriu u gjet midis dy kalatave nė plazhin Brighton

"Ai kishte disa gjėra personale, por asgjė nga ato nuk i ka mundėsuar atij qė tė identifikohej,nuk kishte para. 'Kombėsia e tij ėshtė e paqartė, edhe pse ai flet anglisht mirė pandonjė theks tė dukshėm dhe duket tė ketė disa njohuri tė pėrgjithshme tė Evropės dhe te Jug-Lindjes se Anglise por pėrsėri asgjė qė ka mundėsuar identifikimin e tij.

"Ai ka dhėnė dy emra, por ėshtė e menduar kėto janė produkte tė imagjinatės sė tij, megjithėse tė dhėnė nė besim tė mirė."

Policia ka qarkulluar pėrshkrimin e tij nė forcat policore kombėtare, Byrosė policisė Personave tė Zhdukur dhe ne Organizaten Bamirse tė Personave tė Zhdukur . Ai ėshtė pėrshkruar i hollė, me flokė tė errėt tė drejtė, flet anglisht mirė, pa theks tė dukshėm, dhe duket se ka disa njohuri tė jug-lindjes se Anglise.

Deri me tashme askush nuk ka paraqitur interes per kete person,megjith sensibilizimin e te gjithe qytetarve te gjith vendit.

Atehere ky eshte nje njeri i zakonshem apo nje qenje e paindentifikuar,qe per policine po perben nje enigme apo mister shume te forte.Debati eshte ndezur ne qarqet zyrtare qe misterit ti vene dicituren e duhur.

Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi