Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  Magus prej 04.02.10 1:09

Tė bėni dikė qė tė vuaj
Lloji i magjisė: e zezė

Kjo funksionon vetėm tė premten e fundit tė muajit, nė mėngjes, duhet tė agjėrosh.
Merr njė copė tė proshutės me yndyrė, tė jetė e madhe sa njė vezė dhe i fut kunja (ferfere) rreth tridhjetė, duke mos i numėruar, duke thėnė fjalėt e famshme: "Njė herė vassis atatlos vesul atcremus, verbo san herbo dibolia herbonos."

Vendosi dy degėt nė formė kryqi mbi tė dhe futi nė tokė nė njė vend tė pakultivuar.

Duhet ta thoni qartė dhe me zė tė lartė.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.338


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re:

Mesazh  BLADE prej 11.06.10 7:55

SI HIQET..
avatar
BLADE

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  mario prej 11.06.10 10:42

shume e paqarte tema, sqarohuni me mire ju lutem
avatar
mario

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  Hanah prej 14.06.10 17:04

Nje pyetje
A funksionon dhe a duhet te themi emrin e personit qe duam t'i bejme keq?
avatar
Hanah

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  sklejda prej 18.06.10 14:04

shume e paqarte..ju letem shpjegoni

sklejda

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  Rinna prej 05.06.11 0:03

magjistari shkruajti:Tė bėni dikė qė tė vuaj
Lloji i magjisė: e zezė

Kjo funksionon vetėm tė premten e fundit tė muajit, nė mėngjes, duhet tė agjėrosh.
Merr njė copė tė proshutės me yndyrė, tė jetė e madhe sa njė vezė dhe i fut kunja (ferfere) rreth tridhjetė, duke mos i numėruar, duke thėnė fjalėt e famshme: "Njė herė vassis atatlos vesul atcremus, verbo san herbo dibolia herbonos."

Vendosi dy degėt nė formė kryqi mbi tė dhe futi nė tokė nė njė vend tė pakultivuar.

Duhet ta thoni qartė dhe me zė tė lartė.
Po keto dy degat cfare jane ju lutem mbase e keni postuar ketu sqaroni pak
avatar
Rinna

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  gjinkalla2 prej 05.06.11 8:35

cdo ritual qe e ben ose duhet ta besh shume mire ose ne te kunderten tu kthehet ty.Mua me ka ndodhur kjo,ka qene nje ritual Si ta beni dikend te dashurohet ne ty,une e kam bere duke e lexuar letren sepse permendsh pritojsha me msu,dhe tash ai person le qe eshte dashuruar por ne te kunderten me urren shume,prandaj keni kujdes per keto magji!
avatar
gjinkalla2

28


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  Cimi Elezi prej 05.06.11 14:22

gjinkalla2 shkruajti:cdo ritual qe e ben ose duhet ta besh shume mire ose ne te kunderten tu kthehet ty.Mua me ka ndodhur kjo,ka qene nje ritual Si ta beni dikend te dashurohet ne ty,une e kam bere duke e lexuar letren sepse permendsh pritojsha me msu,dhe tash ai person le qe eshte dashuruar por ne te kunderten me urren shume,prandaj keni kujdes per keto magji!
O''gjinkall lexoje letren ne te kundert se mbase bie ne dashuri.hahahaha.
avatar
Cimi Elezi

277


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  gjinkalla2 prej 05.06.11 14:24

sje normal cimi
avatar
gjinkalla2

28


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  lutfi prej 05.06.11 23:21

kjo magji qe funksionon te premten me nji proshut me yndyr ndoshta te dikush funsionon por jo te krejt sepse disa qe besojn ne magji at prej frikes mund te vuajn frikohen por te ata qe sbesojn nuk funksionon .

ta tregij nji rast prej nji qyteti ktu ke ne e deri ne katun ka 12 km gjithnji para kur skishte mjete te udhtimit ,udhtonim kembe ne nji vend ne mes qyteti dhe katunit i thonin arra e madhe ,shum vetve gjat udhtimit naten ju kan dal gjindet edhe un kam udhtu naten kurr nuk me kan dal gjindet.

dmth atyre qe besonin ne keso pun i dilnin kurse atyre qe sbesonin nuk i dilnin ,skishin pun as me gjinde e as me magji te zeze apo te bardha ju pershendes
avatar
lutfi

41


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  Cimi Elezi prej 05.06.11 23:50

gjinkalla2 shkruajti:sje normal cimi
Po pse te duket normal te besh rituale per ndarje,bashkim,fluturim,vuajtje,mesim etj,etj????????Une per vete i shikoj me sy kritik dhe qendroj me kembe ne toke kjo besoj se eshte normale.
avatar
Cimi Elezi

277


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  Gon! prej 07.06.11 11:37

Kėtu unė shoh qė janė interesuar mė tepėr vajzat pėr ti mėsuar kėto gjėra, sa shpirtėzeza :D. Ekzistojnė por nuk duhet ti besojmė, kaq di, sepse ėshtė e vėrtetė, nėse nuk i beson nuk tė ndodhė asgjė, por kur i beson tė ndodhė ndonjė gjė.
avatar
Gon!

532


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  excommunicated prej 23.02.14 11:25

Ne menyre qe te ndikosh mbi dike duhet ti vesh EMER -gje qe kesaj magjie i mungon dhe qe e ben te pavlefshme-Sa  per fjalet nuk po ja gjej dot kuptimin. Per te bere keq eshte e lehte por per mire eshte pak e veshtir.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


409


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  Elsavrana prej 23.02.14 18:52

ORE MAGUS,,,po pse ky eshte qellimi i njeriut ,te konsumoje shpirtin e vet,,,duke bere magji te lige ......per tjetrin ...e per te marre energji te keqe? Gjithkush e ka mesuar tashme se cdo gje qe ben, cdo mendim qe lind ne koke dhe percillet ne zemer(shpirt) , cdo veprim ka pasojen e vet dhe te demton ty me shume se ATE tjetrin.Na percillni ne kete Forum gjera per se mbari qe tja vleje.Ju lutem i lini keto berjet e MAGJIVE se nuk pijne uje. Magjistare te medhenj ju!!!!!
avatar
Elsavrana

80


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė bėni dikė qė tė vuaj

Mesazh  excommunicated prej 24.02.14 11:13

Magusi (kapsi i shpirtrave) tani me duket me aq sa kam pare me shkrimet e tij eshte bere djal per se mbari-me duket se ka hequr dore nga magjia e zeze.
Ka gjetur veten dhe  tani e meriton te quhet Magus po qe se meret me magji te bardhe. Ketu sjemi per ti bere keq askujt-e dime se shume nga magjistaret kthehen tek e liga pasi ata qe kerkojne ne fushen e magjise gjeja e pare qe ju rastis eshte kjo magji dhe shume te tjere qe jane sataniste. Por kjo nuk eshte magji.
Une per vete shyqyr qe ne femijerine time kam qene i krishtere se tani vetem me magji te zeze do te isha mare. Une e di shume mire magjine e zeze si funksionon dhe sdua vete qe ketu ne kete forum te nxjer ritet me te zeza ne treg-fundja fare keto nuk jane asgje dhe sfiton ndonje gje te madhe dhe me kete squhesh magjistar por Satanist.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


409


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qe te beni dike qe te vuaj.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 04.09.14 20:52

Gjithmone ne keto magjite e lendimit vendoset emri/mbiemri i personit/es qe doni te vuaje. Pastaj shkruhet mallkimi dhe ne fund rezultatet.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

150


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi