Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  Magus prej 04.02.10 0:27

Ndikim ne mendimet e dikujt
Lloji i magjise: e zeze

Murmuritni duke e fiksuar personin:

Lelguild Scrotch,
Bulbed Kelidoyne,
Listhar Alaeynis Morreykonn,
Eko Eko Ek kiaa.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.337


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tung

Mesazh  xhema prej 04.02.10 21:16

Pershendetje i ndreuar po mund te na tregoni si ndikon mendimi ne at person qfar ndikimi dot ket apo qfar ne menodjm per at person ashtu edhe ndikon diqka me holleshisht kishe mujt me na ndihmu flm per mirekuptim.
avatar
xhema

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

I nderuar nuk e kuptoj

Mesazh  The-Moon prej 19.02.10 15:36

Ma spjego a duhet ti them keto fjal nese un dua te hy ne mendimet e ndokujt tjter apo sii......

me jep nje pergjigje plzzz


a duhet ti them keto fjal shum her apo si me spjego pak te lutem

faliminderit per mikuptim

me fal se te merzita


Edituar pėr herė tė fundit nga The-Moon nė 19.02.10 15:53, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : e)
avatar
The-Moon

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si mundem qe te di ne nje menyr se qka mendon nje njeri i zemres time per mu a

Mesazh  agnesa krasniqi prej 02.03.10 12:37

magjistari shkruajti:Ndikim ne mendimet e dikujt
Lloji i magjise: e zeze

Murmuritni duke e fiksuar personin:

Lelguild Scrotch,
Bulbed Kelidoyne,
Listhar Alaeynis Morreykonn,
Eko Eko Ek kiaa.
avatar
agnesa krasniqi

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si mundem qe te di ne nje menyr se qka mendon nje njeri i zemres time per mu a

Mesazh  agnesa krasniqi prej 02.03.10 12:41

te lutem tregoma pergjigjjen oki dua ta di ztri magjistar qka duhet te bej a
avatar
agnesa krasniqi

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  agnesa krasniqi prej 02.03.10 12:43

agnesa krasniqi shkruajti:te lutem tregoma pergjigjjen oki dua ta di zotri magjistar qka duhet te bej a
avatar
agnesa krasniqi

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si mund te lexojm mendimet e dikujt ne distac

Mesazh  jeta-vdekja prej 29.03.10 21:44

i nderuar magjistar a mund te me tregoni ndonje ritual magjik permes te cilit mund te futesh ne mendjen e dikujt dhe te lexosh mendimet e tij dhe ti ndryshosh ato
avatar
jeta-vdekja

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dua te di qfar lloj ndikim ka kjo llojj magji mbi personin qe praktikohet ne qfar mendyre ndikon ne mendmetet e tij

Mesazh  jeta-vdekja prej 30.03.10 21:09

magjistari shkruajti:Ndikim ne mendimet e dikujt
Lloji i magjise: e zeze

Murmuritni duke e fiksuar personin:

Lelguild Scrotch,
Bulbed Kelidoyne,
Listhar Alaeynis Morreykonn,
Eko Eko Ek kiaa.
avatar
jeta-vdekja

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  Rigelsi47 prej 21.05.10 21:55

xhema shkruajti:Pershendetje i ndreuar po mund te na tregoni si ndikon mendimi ne at person qfar ndikimi dot ket apo qfar ne menodjm per at person ashtu edhe ndikon diqka me holleshisht kishe mujt me na ndihmu flm per mirekuptim.

Rigelsi47

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  Black Angel prej 21.05.10 22:07

Ne c'fare kuptimi ndikon ???? O_O
avatar
Black Angel

33


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  FTESĖ NĖ TĖ VĖRTETĖN prej 22.05.10 16:51

agnesa krasniqi shkruajti:te lutem tregoma pergjigjjen oki dua ta di ztri magjistar qka duhet te bej a
Pėrshėndetje Agnesa,
Po deshe ta dish se qfar mendojn tė tjerėt pėr ty e sidomos i dashuri yt atėher do tjua them un. Egziston nė fakt njė mėnyr pėr ta zbuluar se qka mendon i dashuri yt pėr ty dhe sa ju do. Ky rregull ėshtė universal dhe vlen pėr tė gjith.E ajo ėshtė : TĖ QENIT NERVOZ!
Pra nė momentin kur ti i shkakton nervoz dikujt mu aty shihet QKA MENDON AI/AJO PĖR TY si dhe se ju do.Ja pse sepse:
Mllefin qe do t'ua shpreh nė fytyrė nėpėrmjet nervozes DO T'JUA THOT TĖ GJITHA PASTAJ Q'MENDIMI KA AI/AJO PĖR TY.
avatar
FTESĖ NĖ TĖ VĖRTETĖN

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  zanushe prej 19.06.10 19:56

Pėrshėndetje Agnesa,
Po deshe ta dish se qfar mendojn tė tjerėt pėr ty e sidomos i dashuri yt atėher do tjua them un. Egziston nė fakt njė mėnyr pėr ta zbuluar se qka mendon i dashuri yt pėr ty dhe sa ju do. Ky rregull ėshtė universal dhe vlen pėr tė gjith.E ajo ėshtė : TĖ QENIT NERVOZ!
Pra nė momentin kur ti i shkakton nervoz dikujt mu aty shihet QKA MENDON AI/AJO PĖR TY si dhe se ju do.Ja pse sepse:
Mllefin qe do t'ua shpreh nė fytyrė nėpėrmjet nervozes DO T'JUA THOT TĖ GJITHA PASTAJ Q'MENDIMI KA AI/AJO PĖR TY.


Nuk pajtohem plotsisht me kto qe e that ju pershkakse nuk reagojn te gjitha njerzit njelloj ne raste nervoze!
nuk shkoj ma larg po nisem prej vetes une kur jam nervoz ne shumicen e rasteve e fol ato qe sduhet!!! nuk ka lidhje psh aspak dashuria po qdoher e them prinati diqka qe nuk ka te boj me realitetin, edhe njoh shumicen e shoqeris qe reagojn ashtu edhe tregojn qe nuk e thojn realitetin ndoshta ne ndonji rast po por jo gjithmon kshtu qe mos bazoheni gjithmon prej ksaj!
Ju pershendes

zanushe

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  geni-g prej 10.07.10 18:06

po si lexohet
a mund te ma tregoj ndonjeri
???????
?
avatar
geni-g

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  erita prej 21.05.11 15:33si

mund te prishet kjo magji nese behem pishman se e bera? te lutem me kthe pergjigje
avatar
erita

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  Rinna prej 07.06.11 21:02

nese behesh pishman mos e bene fare sepse kjo eshte personin te cilin e fikson mendon vetem per ty nese e don me te vertet me gjith zemer bone se ja vlen e nese nuk e don mos i bon keq as atij as vetes tende sepse mos harro 3 fishin
avatar
Rinna

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  veri prej 15.04.12 20:35

Rinna shkruajti:nese behesh pishman mos e bene fare sepse kjo eshte personin te cilin e fikson mendon vetem per ty nese e don me te vertet me gjith zemer bone se ja vlen e nese nuk e don mos i bon keq as atij as vetes tende sepse mos harro 3 fishinA ka mundesi me teper sqarim rreth kesaj ju lutemmmm

Ndikim ne mendimet e dikujt
Lloji i magjise: e zeze

Murmuritni duke e fiksuar personin:

Lelguild Scrotch,
Bulbed Kelidoyne,
Listhar Alaeynis Morreykonn,
Eko Eko Ek kiaa.
avatar
veri

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  vjollca.b prej 07.09.12 22:43

I nderuari magjistar a mund te me tregosh Ndoj lloj magjie si ti beje dy persona qe te mos flasin me njeri tjetrin, ta urrejn njeri tjetrin!
avatar
vjollca.b

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  gjinkallushe prej 09.09.12 13:32

Pershendetje magjistar si ta ruash nje sekret qe te mos e kuptoj askush,si ta ruajsh dashurine vetem ti dhe ai.
avatar
gjinkallushe

Jam teper xheloze

54


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje..........

Mesazh  zanna_roka@hotmail.com prej 10.11.12 0:00

nuk kuptoj ??a duhet mi pas at person perball?e qka nese ai osht en qytet tjeter??si t'ia bej??mundte me tregoni??
avatar
zanna_roka@hotmail.com

BlaCk anGeL..................
Jeta ėshtė si njė ėndėrr,qė kur zgjohesh kupton se ke vdekur.............

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  mario-marku.al prej 22.07.13 0:03

ehe magjistari paska humb me duket ....
avatar
mario-marku.al

Sekreti I Jetes Jeto Gjithmon Ne Te Tashmen ... Smile

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  Tina2012 prej 04.03.14 11:20

[quote="Magus"]Ndikim ne mendimet e dikujt
Lloji i magjise: e zeze

si do tja bejm ket pun per tu sillur un neper mendjen ati djalit ....

ka ndoni shpjegim ju lutem ...
avatar
Tina2012

kuptime ...

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kjo gjuhe mesa di une eshte latine, pra gjuha e magjistareve.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 12.05.14 22:19

Magus shkruajti:Ndikim ne mendimet e dikujt
Lloji i magjise: e zeze

Murmuritni duke e fiksuar personin:

Lelguild Scrotch,
Bulbed Kelidoyne,
Listhar Alaeynis Morreykonn,
Eko Eko Ek kiaa.
A mund te me thoni, nese jeni ne linje dhe nese nuk ju bezdis pyetja ime, se si lexohen keto fjale; ashtu sic jane apo ndryshe? Ma dergo ne PM, Magus.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

153


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė ndikoni ne mendimet e dikujt

Mesazh  excommunicated prej 13.05.14 17:33

Skeni per ti kuptuar asnjehere disa fjale, as magjistaret si kuptojne ndonjehere dhe as shqiptimin e sakte nuk ja dine-jane kombinim i gjuheve te lashta.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi