Fox News shpall Rendin e Ri Boteror

Shko poshtė

Fox News shpall Rendin e Ri Boteror

Mesazh  Jon prej 29.01.10 23:37

Fox News shpall Rendin e Ri Boteror
Fillimi i fundit ?

Sipas Tv Fox News, zbatimi i Rendit te Ri Boteror eshte afer. Si duket nuk eshte me sekret dhe cdo dite e me shume mediat jane duke e shfaqur. Pra, sipas ketij televizioni Qeveria Boterore eshte e paevitueshme, nese kjo ka lidhje me vitin 2012 mbetet te shihet. Megjithate nuk eshte befasi.


avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi