Ndihme nga Magjia

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

Ndihme nga Magjia

Mesazh  selami prej 22.12.09 16:48

Kam nje problem te cilin nuk po e zgjidhi dot a din kush te me tregoj nje lloj magjie qe te me lehtesoj kete problem dhe te ma beje sa me te lehte ne zgjidhje. flm
avatar
selami

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  ajo vajza prej 26.12.09 15:55

Edhe une kam nevoje per ndihme per nje problem te caktuar qe nuk eshte zgjidhur kudo qe kam vajt per te kerkuar ndihme.flm
avatar
ajo vajza

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nje keshille

Mesazh  Erikson prej 26.12.09 21:00

Ju keshilloj, qe te mos e kerkoni zgjidhjen tek magjia... pasi ajo kryesisht lidhet me forcat e errta... dhe lidhet zakonisht me dėmin dhe jo me dobinė... zakonisht djajtė janė ndihmėsit e magjistarėve dhe qėllimi i tyre ėshtė largimi nga tė kėrkuarit prej Zotit pėr tek kėrkimi ndihmė prej magjistarėve.
avatar
Erikson

Nuk them se kam gjetur te verteten, por me te vertet se kjo qe kam nuk di....


34


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  ajo vajza prej 28.12.09 14:33

Keni shume shume te drejte, dje kontaktove me dike dhe me tha te njejten gje. Gjithsesi flm.
avatar
ajo vajza

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  Hidra prej 09.03.10 12:49

Kerkoj nje ritual magjike, ku dashnori im te jete besnik ndaj meje.
Flm
avatar
Hidra

43


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  Magus prej 09.03.10 19:32

Arbnore shkruajti:Kerkoj nje ritual magjike, ku dashnori im te jete besnik ndaj meje.
Flm

Sigurim pėr besnikėrinė e dashnorit apo dashnores
Kur doni qė partnerin tuaj tė jetė besnik, edhe nė qoftė se ju nuk jeni.

Pajisje / pėrbėrėsit:
2 qirinj, njė i zi dhe njė i bardhė
Petale tė kuqe roze
Disa flokė nga i dashuri i juaj
Njė gjilpėrė e sterilizuar
Njė pjesė prej mėndafshi tė zi
Njė fjongo e kuqe

Rituali

Ndizni qirinjėt, dhe nė njė gisht tuajin e futni gjilpėrėn dhe gjakun (3 pika) e hidhni mbi flokėt e partnerit, duke thėnė:

Ti mė pėrket, ti je i imi.
gjakun im tė lidh,
Unė jam e vetmja qė tė ushqej pasionet tuaja
ditė e natė, ti mendo nė mua

Merrni flokėt e gjakosura dhe vendosni nė mėndafshin e zi, duke i bashkuar dhe rrethuar me shirit tė kuq. Duke i vendosur sipėr flakės sė qiririt tė bardhė, thoni:

Ēfarėdo qė tė ndodhė, ti mė takon mua,
ti nuk do tė besosh nė gėnjeshtrat e tė tjerėve,
sytė tuaj do tė jenė plot me dashuri pėr mua, pėrjetėsisht,
Ti do tė besosh nė dashurinė time pėr ju.
Ashtu qoftė.

Merrni tė gjitha dhe i varrosni thellė nė tokė.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  saraah prej 10.03.10 15:03

Clloje magjie e bardhe preferohet per nje njeri te semure psiqik?
pyetja eshte per magjistarin!
ju pershendes..

saraah

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ndihme nga magjia

Mesazh  alban_007 prej 07.04.10 15:06

Tek sa isha ne Malajzi per vizite te nje shokut tim ndodhi nje dicka e habitshme.
Shoku im para se te shkoja atje i lajmeron shoket e tij dhe disa prefesore, ai u kishte treguar per mua shume gjera .
Pasi erdhen shume persona bene pyetje rreth shume gjerave po pikerish te hezorite e fshehta. pasi u ngriten te dilnin nje student me tha se doja te rrija te bisedoja me te per nje ceshtje serioze. ok i thashe ska problem.
Dhe filloi te me tregoje se si kishte shkuar te nje magjistar dhe i kishte kerkuar qe ta ndihmonte per nje vajze qe e donte shume .Dhe magjistari i jep nje leter jo shume te madhe te shkruar dhe e urdheron qe ta dergoje fshehtas ne ēanten e saj.
Por per cudi pasi e futa kete leter ne centen e saj ndodhi qe vajza u rrezua pa ndjeja.Kisha shume frike tha qe tu afrohesha dhe ika fshehtas nga klasa. Por e nxorra leteren dhe e morra me vete tha, vajza u semure shume dhe per nja 2 muaj e nderpreu shkollen .
Shkove te magjistari dhe i thashe se keshtu ndodhi, magjistari me tha se ajo nuk eshte per ty dhe largohu nga ajo .
Por pas kesaj edhe une tha kam pasur dhimbje koke.Ma dha letern qe kishte shkruar magjistari, po u cudita kur e hapa .Aty ishte shkruar disa numera per rreth dhe disa fjale poshte ne gjuhen arabe.
U cudita nga injoranca e tij dhe i thashe se kjo nuk eshte magji dashurie por magji per te likuduar qafet.
I tregova se si te vepronte dhe te njejtat gjera ti vepronte edhe vajza viktime.
Ai me tha se do shkoj te magjistari ti themi ta terheqe kete qe beri, po une i thashe jo sepse ai se di se si ta terheq, kur nuk ka ditur me pare se si ta shkruaje dhe cfare po shkruan po ashtu nuk e di se si ta prishe .
Dhe i thashe ti kerkoje falje asaj vajzes nese mundet.Prandaj mos besoni tek shume njerze te cilet mburren se kane dituri por asgje fare.

Tani do te shkruaj se si prishet magjia e dashurise:

Merni nje fije te bardhe peri rreth nje meter te gjate lidheni ne nyja 111 here.Pastaj ne cdo nyje lexoni dy suret e fundit te kuranit ( felek & nas ) ne cdo nyje pas leximit hapeni nyjen dhe keshtu veproni ne 111 nyjat .
Merret fija e perit dhe futet ne nje uje te paster mundesish te jete uje shiu, nese jo ska problem uje qe perdoreni perdite ne shtepi.Mbasi e fundoseni perin, lihet per nja 5 minuta dhe urdherohet ai i cili ka magji te lahet me te.
Magjia prishet qe ne heren e pare po nese ndodh qe sprishet vazhdojeni per 7 dite rrjesht.Po asnjehere nuk ka ndodhur qe mos te prishet qe ne te paren here.Leximin preferohet ta beje nje hoxhe qe di te lexoi mire kuranin apo edhe besimtare qe kane besim te pa luhatshem .
Une per vete i kam derguar te imami i xhamise apo edhe tek te tjeret.
avatar
alban_007

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia.

Mesazh  BLADE prej 17.04.10 6:05

kerkoj nje lloj magjije te bardhe apo te zeze
kush mund te me ndihmoj

Kerkoj nje lloj tip magjije
( Per te gjetur ca numra fati ) kush
mund te me ndihmoj ju lutem.

me respekt
blade
athens
avatar
BLADE

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  Magus prej 18.04.10 0:04

BLADE shkruajti:kerkoj nje lloj magjije te bardhe apo te zeze
kush mund te me ndihmoj

Kerkoj nje lloj tip magjije
( Per te gjetur ca numra fati ) kush
mund te me ndihmoj ju lutem.

Njoh nje ritual qe funksionon 100% , por kerkon nje eksperience te madhe dhe mbrojtje ( e cila shpesh nuk eshte efikase) ne te kunderten eshte me pasoja te medha (vdekje).
Prandaj personalisht nuk e keshilloj aske qe te rrezikoj jeten per para, sepse vet momenti i thirrjes se demoneve eshte rrezik i madh dhe fillimi i vdekjes suaj.
Por ne fund secili eshte zot i vetvetes.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  dinqeee prej 19.04.10 19:15

A mund te me tregoni ndonje lloj te magjise ku mund te hiqet xhelozija qe ka i dashuri im ...
avatar
dinqeee

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  maqomaqo3 prej 20.04.10 1:13

Magjistar a mund te na tregosh ndonje lloj rituali a magjie per te mos patur shume probleme per me ik jashte shtetit ne emigracjon se spo marim dot vize dhe kshu kam degjuar qe ka magji te bardh per mire qe te ndihmon
avatar
maqomaqo3

125


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  jeta-vdekja prej 20.04.10 20:49

Magjistar a mund te me tregosh ndonje magji per te zgjidhur problemet me nje shokun tim nuk e di se ēfare ka ndodhur mes nesh me pare kemi qene shoke te ngusht dhe pa pritur mardhenjet tona shoqerore u acaruan vertete tani jane bere gati 2 muaj qe nuk flasim a mund te me ndihmosh te te kuptoj ēfare po ndodh edhe si ta nderq me ane te ndonje magjie e cila nuk ka lidhje me kontaktin mes ne te dyve pasi qe ne nuk flasim dhe nuk qendrojm me bashke.
avatar
jeta-vdekja

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  Magus prej 23.04.10 1:10

jeta-vdekja shkruajti:Magjistar a mund te me tregosh ndonje magji per te zgjidhur problemet me nje shokun tim nuk e di se ēfare ka ndodhur mes nesh me pare kemi qene shoke te ngusht dhe pa pritur mardhenjet tona shoqerore u acaruan vertete tani jane bere gati 2 muaj qe nuk flasim a mund te me ndihmosh te te kuptoj ēfare po ndodh edhe si ta nderq me ane te ndonje magjie e cila nuk ka lidhje me kontaktin mes ne te dyve pasi qe ne nuk flasim dhe nuk qendrojm me bashke.

Pėr ti dhėnė fund njė grindje

Pėrbėrsė

-Fotot e njerėzve nė konflikt apo nė grindje
-Njė kavanoz mjalte (bosh)
-Njė fjongo (shirti) tė bardhė

Udhėzime

Kjo mund tė pėrdoret nė situata afėr ose larg konfliktit, edhe nėse ju jeni direkt tė pėrfshirė ose jo nė gindje.

Vendosni fotot e dy njerėzve nė kavanozin e mjaltės, mbylleni mirė dhe e lidhin me njė shirit tė bardhė.

Thuani :
Qė (thuani emrin e personit tė parė) dhe (emri i personi tė dytė) tė harrojnė fėrkimet.
qė ata ti kthehen njėri-tjetrit dhe tė rigjejnė paqen.
Ashtu qoftė "

©magjistari
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  BLADE prej 24.04.10 18:19

Ju lutem me ndihmoni, pak pra ca muajsh po kerkoja usb, kam kthyer shtepin nga krahu tjeter kerkoj nen ne krevat.
Kur shikoj ne strom nje vrime, thashe halla o perendi na rujt, cfare ka stroma qe eshte bere me vrime. Fute doren dhe nxjerre (Nje cope robe te kuqe, katrore shikoj qe kishe vrima vrima te vogla) e mora me vete, thashe Paqja qofte me ty.
ju lutem me ndihmoni cafre do me thenr.

Ne shtepi jetoj me mjerken, ju flm
me respekt
blade
avatar
BLADE

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  jeta-vdekja prej 28.04.10 18:14

Magjistar a mund te me tregosh ndonje magji me ane te ciles mund te levizesh objektet ne largesi
avatar
jeta-vdekja

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  Magus prej 01.05.10 15:00

jeta-vdekja shkruajti:Magjistar a mund te me tregosh ndonje magji me ane te ciles mund te levizesh objektet ne largesi

Kjo nuk ka te beje me magji po me telekinezi ose psikokinezi, me shume rreth ketij fenomeni mund te lexosh ketu:

http://www.explorerunivers.com/parapsikologji-f16/telekineza-ose-psikokineza-t1069.htm
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  alba@alba prej 02.05.10 14:54

A mund te me ndihmoni ju lutem me dicka qe te bej dike te me ktheje parate qe me ka marre borxh...?...me respekt alba
avatar
alba@alba

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  jeta-vdekja prej 02.05.10 22:30

moagjistar te falenderoj per pergjigjjet e tua gjithmon jan te sakta dhe te perpikta dhe shuajn kureshtjen time
avatar
jeta-vdekja

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  jeta-vdekja prej 02.05.10 22:32

magjistar a mund te me tregosh ndonje magji apo ndonje gje tjeter permees se ciles mund te besh njerezit te te binden perpos hipnozes dhe si perdoret dhe cila eshe ana negative e saj
avatar
jeta-vdekja

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  jeta-vdekja prej 06.05.10 21:32

jeta-vdekja shkruajti:magjistar a mund te me tregosh ndonje magji apo ndonje gje tjeter permees se ciles mund te besh njerezit te te binden perpos hipnozes dhe si perdoret dhe cila eshe ana negative e saj
avatar
jeta-vdekja

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ndim nga magjija

Mesazh  banaa prej 13.05.10 23:36

kam nje problem shum te madh kam qen ne prag te fejeses e dua nje djal tej mase do dit para fejeses aj u largua nga un, per fjal te hallkve meqense duhemi shum njeri me tjetrin a mund te me ndimoni si ta kthej te dashurin dhe te bindet se ato fjal sjan te verteta, fotografi te tina nuk kam, ju lutem me ndihmo magjistar qka te bej pres pergjigje nga tii?? flmm

banaa

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  jeta-vdekja prej 15.05.10 18:25

magjistar kam nje problem ne shtepin time kur jam vetem kam nje ndjesi sikur dikush eshte afer meje ne dhom duket sikur nje qenje e padukshme ndodhet afer teje dhe nganjeher ndodh qe poqi i drites kur eshe ndezur paprittur shuhet dhe me pas ndizet vetvetiu a mund te me tregosh se qfar mund te jete dhe se si ta kuptoj qfar kerkon apo si te largohet magjistar kerkoj ndihmen tende
avatar
jeta-vdekja

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  FTESĖ NĖ TĖ VĖRTETĖN prej 20.05.10 1:41

selami shkruajti:Kam nje problem te cilin nuk po e zgjidhi dot a din kush te me tregoj nje lloj magjie qe te me lehtesoj kete problem dhe te ma beje sa me te lehte ne zgjidhje. flm
PĖRSHĖNDETJE!
Shiko Selami, po ta njihe natyren e njerzve qė meren me kete lami pak mė mire nuk do t'bashkpunoje kurre me ta! E vėrteta nuk ėshtė se keta njerz i shmangin brengat si me shkop magjik por e vėrteta ėshtė e kundėrta: ata janė shkaktarėt mė tė mėdhej tė problemeve!

Vrasjet farefisnore ndėr shekuj, ndarjet martesore pa shkak, ngatrresa familjare, vuajtje e sėmundje qė nuk spjegohen dot a mendon qe ishin tė rastėsishme, janė shkaktu pėr fajin e fallxhorėve pėr shkak tė inatit tė fisit tjetėr.

Sidomos nė trevat tona, gratė psh, ka shumė hoxhė, fallexhi dhe parashikusė tė cilėt dijnė tė gjitha kur vjen i sėmuri; edhe kush ėshtė, se ē’flite gjatė rrugės, si e ka emrin, prej nga ėshtė kėshtu qė klijenti habitet si e diti kjo dhe kėshtu i beson, por pėr fat tė keq fallxhorėt, s’e dijnė atė mė tė rėndėsishmen: "SI T'I NDIHMOHET NJERIU ME HALLE!" .

Lind pytja po si e dinė ata kėte: ja sesi: sepse magjistari bashkėpunon ngusht me shpirtrat dhe siē dimė qdo njeri e ka njė shpirt qė nuk i ndahet kurrė, kėshtu qė nė bazė tė fotografisė qė ti ja jep magjistarit ai pastaj ta ben ty kurthen me anė tė hajmalisė qe do ta jep.Nė kėte menyrė magjistari ose falltorja tė ka ty vazhdimisht nėn "vezhgim" Dhe kėshtu do tju lindin ngatrresat nė familje qe ajo do tjua dergon pėrmes shpirtrave.

Kėta fallxhor e hoxhallarė, Selami, ekzistencėn e tyre e shfrytėzojnė si gjithė tė tjerėt pėr profite pėrsonale. Si nė ēdo profesion, edhe nė kėtė profesion ka mashtrues, tė cilėt nė mėnyra tė ndryshme shfrytėzojnė popullin dhe shkaktojn konflikte ndėrmjet njerėzve!

Tė shtoj nė fund fare sa pėr ilustrim qė: sa e sa herė kemi gjetė hajmalia tė ndryshme nė shtėpi, nepėr qoshe tė ndryshme brenda e jashtė, pastaj kėmisha, qerapa e kėpucė tė grisura ndėrkaq ato ishin tė reja.Edhe mami im kerkonte ndihmen e fallxoreve por pastaj problemet e ngatresat nuk na heqeshin nga shtėpija! Nė fakt ka disa lloje tė magjive nuk ėshtė vetėm ky lloj qė njihet nė popull, herėn tjetėr do deshiroja ti spjegoj tė gjitha.

Kėshtu qė ,nėse ke probleme problemi qendron TE TI e jo te dikush tjetėr dhe kėrkush nuk mundet me ta zgjidh problemin nėse ti vet nuk e zgjidh, ti je ai i cili mė sė miri e njeh problematiken e jo magjistari a falltorja. Do tju sugjeroja qė fotografit e tua dhe shenimet t'mos ja jep kerkujt. Mos u bė VIKTIM e tyre!
Me nderime
avatar
FTESĖ NĖ TĖ VĖRTETĖN

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  FTESĖ NĖ TĖ VĖRTETĖN prej 21.05.10 2:34

Arbnore shkruajti:Kerkoj nje ritual magjike, ku dashnori im te jete besnik ndaj meje.
Flm

Si ta fitoni luften kundėr pabesnikrisė bashkshortore

Ja disa rituale magjike praktike e tė thjeshta ku dashnori yt do ishte besnik ndaj teje. Por mos harro kurr qė pabesnikria e dashnorit tend varet prej teje sepse gjithēka e ka shkakun e vet.

Rrugat qė duhet t'i njek jane keto:

1. Telefonoi nėse vonohet burri yt nė punė dhe interesohu pėr te.
2. Lavdėroja gjėrat qė i blenė ai.
3. Pėrgadite ushqimin qė atij i pėlqen.
4. Ndroja vendin mobiljeve nė shtėpi here pas here.
5. Bėn kuiz me burrin tend
6. Pėrkujtoja punėt nė mėngjes.
7. Mundohu qe t'i ndjesh problemet e tij.
8. Parfymose here pas here.
9. Motoja yte do duhej tė ishte: "gruaja vetėm burrin e dėshiron, e kur ta arrijė burrin, i dėshiron tė gjitha gjėrat".
10. Mundohu tė mėsosh gjėra tė reja qė nė menyre qė burri yt te ti i sheh gjėrat e reja.
11. Ngjalle nocionin: "ne nuk ndahemi pėr dunja"
12. Mos kundėrshto gjate emrimit tė femijes ose blerjes sė ndonjė mobiljeje e madje as gjate pėrgaditjes sė ushqimeve.
12. Zbukurohu here pas here, duke i rregulluar flokėt nė mėnyra tė ndryshme ose duke pėrdorur mikjazh ose gjėra tjera, nėse burrit i pėlqen kjo, dhe tė gjithe burrat kete e deshirojne padyshim.
13. Dhe pėr nė fund : "Dhuratat" Befasoje burrin tend nė kohen dhe qastin e caktuar me ndonjė dhurat sidomos atėherė kur ėshtė i padisponuar! Sepse nuk ka asgjė nė botė qe i afron njerzit me njėri-tjetrin sesa dhuratat!

Suksese nė perfitimin e dashurise e tė dashurit tend!
avatar
FTESĖ NĖ TĖ VĖRTETĖN

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  Black Angel prej 22.05.10 6:09

Kisha nje pyetje per Magjistarin . Para pak kohesh ne dera e shtepise ne pallat gjetem nje spango te lidhur ne doreza e deres me kangjellat e shkalleve ne menyre qe dera te mos hapet nga brenda. Mund te me thuash mos eshte kjo ndonje tip magjie ? O_O Prindrit e mi dhe motra menduan mos ishte ndonje loje e femijeve te pallatit .Po kur ma thane mua ne telefon mendova se mos ishte ndonje magji edhe u thashe ta mernin edhe ta digjnin edhe mqs ju futa friken ashtu bene . Edhe po te ishte magji kjo a eshte prishur mqs u dogj ? Flaleminderit
avatar
Black Angel

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  Black Angel prej 22.05.10 6:11

Black Angel shkruajti:Kisha nje pyetje per Magjistarin . Para pak kohesh ne dera e shtepise ne pallat gjetem nje spango te lidhur ne doreza e deres me kangjellat e shkalleve ne menyre qe dera te mos hapet nga brenda. Mund te me thuash mos eshte kjo ndonje tip magjie ? O_O Prindrit e mi dhe motra menduan mos ishte ndonje loje e femijeve te pallatit .Po kur ma thane mua ne telefon mendova se mos ishte ndonje magji edhe u thashe ta mernin edhe ta digjnin edhe mqs ju futa friken ashtu bene . Edhe po te ishte magji kjo a eshte prishur mqs u dogj ? Flaleminderit
avatar
Black Angel

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  lolo prej 22.05.10 21:20

i nderuar magjistar a mund te me tregosh ndonje lloj majije ku mundesh me mbet shtatzan...ju lutem pergjigju.
avatar
lolo

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  jeta-vdekja prej 01.06.10 17:10

a mudd te me ndihmoj dikush te me tregoj ndonje magji permes se ciles mund te rrises fuqin tende fizike
avatar
jeta-vdekja

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  keti_1818@hotmail.com prej 20.06.10 3:16

A kish pas mundsi me tregu do simbolle magjike si mund ta perdori magji edhe une.
avatar
keti_1818@hotmail.com

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  barbie prej 02.07.10 19:50

ckemi!! ju lutem mund et na ndihmoni em nje magji per ti bere dikujjjtt...jo pa arsyee..pasi ajo femer na ka ber shum shum keq edhe mua edhe shoqes time!!!na ka hedhur vidio ne youtube me fotot tona po na turperon me et gjith..na fut ne sherr me shoqet..e shum e shum gjera et tj..pra kemi mjaft arsye...vtm duam te na ndihmoni me ndonje magjii kundrejt asajjjjjj femreeee.....flm ..ju lutemi na ktheni prfj..po presim!!
avatar
barbie

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  p.bregu prej 03.07.10 0:14

Un jam shoqe me ket gocen me siper...ju lutemmmmmmmmmmmm na ndihmoniiii do tja u dinimm vertet shuuuuuuuuumm per nderrrrrrr....ju lutemiiiiiiiii...........a ka ndonje zgjidhje sesi te gjejme fajtorin ( ate q ka hedhuar videon ) edhe nje menyre per tu fshireeee>>> ju pergjerohemiiiiiiiiiiii.....kemi shumm nevoje per ndihmen tuajj...ju lutem na shkruani sa me pare
avatar
p.bregu

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  Elizza prej 03.07.10 0:47

Ē'ju duhet magjia! Shumė e thjeshtė!

Nėse keni njė llogari nė YouTube, kyquni hapeni videon qė doni ta fshini dhe klikoni mbi FLAMURIN, zgjedheni njė nga opsionet e vlefshme qė keni aty, dhe YouTube do ta fshijė brenda pak kohe atė video.

Flag a video in YouTube


avatar
Elizza

223


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  barbie prej 03.07.10 0:52

flm per ndihmenn por kete gjee e kemi ber me 1000here edhe nuk esh mbyllur vidioja sepse tashme jan bere shum VIEWS prandaj po kerkojm ndihme!!!!!!!
avatar
barbie

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  p.bregu prej 03.07.10 0:54

po me 100000000000 her po asgje....nuk ehste fshire :(( madje kan hedhur edhe nje tj :((..prandaj duam te gjejme edhe personin sepse ai ka fotot :(((...ju luteeeeeeemmmmmmmmm kemi shuuuumm nevoje per ndihmen tuAJJJ
avatar
p.bregu

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  Elizza prej 03.07.10 1:07

Nuk ka rėndėsi sa shikime ka. Jepeni arsyen e vlefshme si dhe bėjeni kėtė nga disa llogari tė ndryshme e pastaj Prisni! Funksionon me tė vėrtetė!
avatar
Elizza

223


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  cObRa prej 03.07.10 11:55

Elizza shkruajti:Ē'ju duhet magjia! Shumė e thjeshtė!

Nėse keni njė llogari nė YouTube, kyquni hapeni videon qė doni ta fshini dhe klikoni mbi FLAMURIN, zgjedheni njė nga opsionet e vlefshme qė keni aty, dhe YouTube do ta fshijė brenda pak kohe atė video.

Flag a video in YouTubeshum bukur elizza te falemnderojm qe po na meson ta heqim qafe nje poshteresiiii.....qe pi i bejn vajzave duke hedhur video ne youtube
avatar
cObRa

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

me

Mesazh  mysteryofdreams prej 03.07.10 14:49

Thuani njerzve qe njihni ti bejne flag...sa me shume njerez aq me mire...dhe videoja do canzurohet sepse kane kerkuar nje nr i konsiderueshem njerzish dhe ajo video do prishet nga youtube.
avatar
mysteryofdreams

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

magjia

Mesazh  bardha56 prej 05.07.10 18:43

Kush nga ju mund te me mdihmoje, me kane bere magji, flm.
avatar
bardha56

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  njomza kallaba prej 06.07.10 22:00

Si mund ta kthej dashurine qe e humba ?

njomza kallaba

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  barbie prej 10.07.10 0:44

o njerezzz....flm per ndihmenn po po ju themi qe e kemi provuar 1000 her me 100 add te ndryshme dhe vidjoja esht akoma en youtube prandaj po ju drejtohemi per magjiii.....pplllzzzzzzzzz NA NDIHMONIIIIIIII :(((((((
avatar
barbie

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  p.bregu prej 10.07.10 1:57

pooo porr sa FLAG duhen gjithsejj?????/......se po bejme te pamundurennnn....
avatar
p.bregu

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  jeta-vdekja prej 11.07.10 0:33

p.bregu shkruajti:"pooo porr sa FLAG duhen gjithsejj?????/......se po bejme te pamundurennnn....

Pershendetje nese doni mund te lini inkun e asaj video dhe ne do tju ndihmojme qe ajo te hiqet sa me shpejt duke i bere Flag.


avatar
jeta-vdekja

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  mysteryofdreams prej 12.07.10 2:55

duhen shume flag dhe nje arsye e forte e vetme konkrete....per mendimin tim nese keni ndonje fan page ne fb ose kerkojini ndonje fan page me shume fansa ta hedhi vidion dhe fansat ti bejne flag sepse keshtu smund tja dilni dot duke hapur adresa vete dhe ti beni flag:(( me vjen keq shume....cfare jane keto njerez ore qe te stresojne dhe te prishin jeten me te tilla gjera....Se kam idene cfare permbajtje ka vidio ,jane thjesht foto apo mund te jene foto pak si nudo......Ose nese keni ndrojte se mos vidio-ja mer dhene dhe shikohet nga shume shqiptare qe mund te dalin te njohur, ath gjeni nje shoqe ne fb te huaj ,kerkojini atyre ta bejne share vidion ne fb dhe miqte e tyre te bejne flag..te huajt nuk paragjykojne si Shqiptaret....Me vjen keq vajza :(((ishalla zoti i jep drejtim.....na raportoni nese ja dilni mbane dhe arrini ta prishni kete vidio.
avatar
mysteryofdreams

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  mysteryofdreams prej 12.07.10 3:05

p.bregu shkruajti:pooo porr sa FLAG duhen gjithsejj?????/......se po bejme te pamundurennnn....

duhen shume flag ...por zgjidhni nje arsye te forte konkrete,jo shume arsye....
avatar
mysteryofdreams

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  I panjohur prej 12.07.10 19:23

Ju lutem a mund te me ndihmoni me ndonje ritual magjie per ribashkim me te fejuaren time qe jam ndare para 1 viti per arsye te kota ,jo per tradheti apo xhelozi ..thjesht per gjera idiote dhe per inerci ...Me pas kam marre vesh se asaj i kane bere magji,kjo me eshte thene nga prinderit e saj mbas disa kohesh....
Ju lutem me ndihmoni ...ju flm shummmm
avatar
I panjohur

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Help !!!

Mesazh  stelina prej 03.09.10 12:23

Pershendetje te gjitheve!!
Jam e re ne kete forum dhe qenka vertet shume interesant. a mundet dikush nga ju te me ndihmoje me ndonje ritual magjie per ta bere dike per vete.

stelina

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  skerdi kamberi prej 03.09.10 12:57

E ke ketu, dmth kontrrollo se ta thote vet, ok.
avatar
skerdi kamberi

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hmmm

Mesazh  agro1 prej 03.09.10 22:36

Leje qetu nje adres (email) edhe une pastaj te tregoj se si e ben per vete.
avatar
agro1

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  DevilChild prej 06.09.10 12:00

Nėse do tė bėsh dikė pėr vete, kush do ēoftė ai/cilidon individ, atėherė kėshilla ime e vetme do t'ishte qė ti tė pėrdorje fjalėt/veprat pėr t'a bėr pėrsonin nė fjalė pėr vete, sepse nė t'njejten mėnyrė punojnė dhe shumė gjėra tė tjera, p.sh.: djalli, i bėn pėr vete njerėzit me fjalėt dhe veprat e tij.
avatar
DevilChild

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme nga Magjia

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi