Ritual pėr energji Diellore

Shko poshtė

Ritual pėr energji Diellore

Mesazh  Magus prej 23.09.09 23:14

Energji Diellore
(Lloji i magjise : magji diellore)

Ju keni nevojė pėr energji?

Pėrdorni njė objekt ari qė ju e mbani personalisht.
Pėr shtatė ditė rresht, zgjohuni nė agim herėt duke ekspozuar atė objekt nė dritė tė parė, duke kėnduar:

"Rreze e diellit, mė sjellė energjinė tėnde.
qė fuqia jote tė hyjė nė kėtė krijesė
dhe kjo tė mė jep forcė dhe fuqi,
Amin "

©magjistari
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi