Ritual qė tė mallkoni njė armik

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ritual qė tė mallkoni njė armik

Mesazh  Magus prej 21.09.09 17:17

Mallkim pėr njė armik
(Lloji i magjise : magji e zeze)

Dėrgo njė mallkim pėr njė armik tuajin.

Merrni nje vezė tė freskėt nga njė furrik, shtrydheni atė me dorėn e majtė duke thėnė:

Ate minium, projitum.
Fourti gute hure.
Haser desunium
Bourgus de elui.

Merr njė copė lėvore, dhe mbusheni nga vesa e freskėt dhe kuptohet mbushja duhet tė bėhet nė agim herėt. Pastaj ekspozone nė rreze tė diellit.

Kur dielli e ka avulluar vesėn, ne te njejten lėvore shkruane emrin e armikut tuaj.
Nuk duhet mė shumė se 72 orė qė t'i ndodhė diēka e keqe atij.


*** KY RITUAL NUK DUHET TE BĖHET MĖ SHUMĖ SE NJĖ HERĖ NĖ JAVĖ ! KUJDES NĖ LIGJIN E TREFISHTĖ TĖ KTHIMIT.***

©magjistari
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.338


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė mallkoni njė armik

Mesazh  Analise prej 04.10.09 15:38

Mua vec nje Kokerr Veze me duhet ....jo me shume..Nje Armik Kam
avatar
Analise

29


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė mallkoni njė armik

Mesazh  legend22 prej 04.12.09 22:06

ēka do me thane me ligjin e trefisht te kthimit?
avatar
legend22

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė mallkoni njė armik

Mesazh  i panjohuri prej 20.12.09 11:47

C'veze duhet te marr? veze pule apo struci?
Besoj se sa me madhte jete veza aq me shume i ben dem armikut tim.
avatar
i panjohuri

74


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Magjite kundra nje armiku

Mesazh  edacetri prej 03.01.10 21:06

Eshte e habitshme se sa e forte dhe e madhe eshte mllefi drejt atij qe nuk durojme dot...Por gjithsesi mendoj se cdo gje ka kohen e saj per tu permbushur. Mjaft me keto deshira per ti bere keq dikujt.Magjistar a nuk mendoni se informacionet qe jepni mund te ndikojne me te vertete tek ndokush?Te pakten jo kaq informacione te thata,pasi dhe mund te coje dike ne disa veprime,ku nje jete e tere nuk do mjaftonte per te shlyer veprimin.
avatar
edacetri

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė mallkoni njė armik

Mesazh  jeta-vdekja prej 05.04.10 13:31

magjistar a mund te me tregoni qka nenkuptoni me ves ?
avatar
jeta-vdekja

22


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

mallkimi per nje armik

Mesazh  alban_007 prej 05.04.10 22:20

Jam plotesisht dakord me ju EDACETRI , shume nga pjesmarrsite nuk kane lidhje fare me magjine.Keta e shpjegojne magjine vetem per te bere dem dhe per te shkaktuar probleme te njerzit, perse mos ta shpjegojme ndryshe si pershembull ne ato gjera qe sjellin dobi dhe jo dem.
Une kerkova te kontaktoja me ane te ndoje numeri tel me keta qe e drejtojne kete forum por nuk gjeta dot. Do te ju lutesha sinqerisht te gjitheve ketyre qe jane te ftuar ne kete forum te kene parasyshe se: nese kane deshire te mesojne magji ajo nuk mesohet nepermjet internetit.
Ndersa per magjistarin qe shkruan gjera te tilla, nuk e di se sa vite ka sherbyer ne medjum !
avatar
alban_007

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė mallkoni njė armik

Mesazh  euterpa prej 07.04.10 12:04

Pse duhet te publikohen materiale te tilla?
Nuk ka rendesi nese besoj apo jo, por mjafton nje material ndoshta mbi to, por per menyren se si te perdoren duket sikur po kthehet ne nje faqe "shtrigash".
avatar
euterpa

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė mallkoni njė armik

Mesazh  leda0404 prej 07.04.10 19:37

Magjistar te lutem me shpjego pak ligjin e kthimit te trefisht.....mos ndoshta e keqa qe do bej do me kthehet trefish?
Sa e fuqishme eshte kjo lloj magjie? Sa keq mund ti bej personit qe une dua te mallkoj....?
avatar
leda0404

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ritual qė tė mallkoni njė armik

Mesazh  excommunicated prej 23.02.14 11:29

Ata qe meren me magji te zeze nuk besojne ne Ligjin e Kthimit -Duhet nje pergatitje psikologjike dhe eshte e rrezikshme te besosh ne nje ligj te till dhe te merresh me magji te zez.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


409


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

arusha embel

Mesazh  arusha embel prej 19.08.14 18:43

kete do e provoj sonte shpresoj te del ashtu qe ta mallkoj 1 armik timin qe moti ia kam vene syrin
avatar
arusha embel

...... ktu jom

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi