UFO

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 0:57


26 korrik , 1975 - Saas-Fee, ZvicerQershor, 1979 - Mestre, Venice, Itali

Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 1:03


1 Mars, 1978 - Kanada7 Mars, 1977 - Hamburg, Gjermani

Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 1:07


8 Mars, 1976 - Zvicėr


18 Mars, 1975 - Zvicėr

Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 1:12


21 Mars, 1974 - Varnamo, Suedi26 Maj, 1975 - Nancy, France

Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 1:16


30 Maj, 1974 - Queens, New York City, NY, SHBA11 Nentor, 1976 - Herwang, Indonezi

Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 1:20


17 Nentor, 1974 - Wyborg, Danimark3 Tetor, 1973 - Louisville, Kentucky, SHBA

Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 1:23


4 tetor, 1975 - Nagoya City, Japoni15 Tetor, 1974 - Surrey, B.C

Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 1:26


27 tetor, 1979 - Motonau, Zealand e Re


31 tetor, 1973 - Gjenove, Itali

Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 1:29


4 Shtator, 1971 - Lago de Cote, Kosta Rike6 Shtator, 1976 - Sapporo City, Hokkaido, Japoni

Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 1:33


9 Maj 1984


1989 - Dalnegorsk, Rusi
avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 1:36


10 Mars, 1989 - Rio de Janeiro, Brazil9 Maj, 1988 - Puerto Riko
avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Jon prej 01.10.09 1:38


26 Maj, 1987 - Waterbury, CT, SHBA8 Tetor, 1981, Kelsey Bay, Vancouver Island, Kanada
avatar
Jon

1163


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Estilen prej 28.02.10 12:43
Nje objekt fluturues i filmuar gjate janarit 2009 mbi Teksas te U.S.A.

Estilen

847


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

UFO

Mesazh  VENUS prej 11.05.10 19:18

PERDERISA NUK KAM PARE GJE NUK BESOJ
avatar
VENUS

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ramo

Mesazh  Ramo prej 23.07.10 18:02

THJESHT ESHTE TEKNOLLOGJI E PERPARUAR VITE ME PARE DHE E PA DEKLARUAR. NJE PYETJE SI DO TJU DUKEJ NJE AEROPLAN NJEREZVE PERPARA 250 VITEVE ???? MENDONI NJE BOING APO NJE APASH HELIKOPTER ? APO NJE F 16" 100% KJO ESHTE PER TE MBAJTUR MASAT NEN PRESION GJOJA SHIKO KETU E SHIKO ATY,TE GJITH NJE GRUSHT DHE DO BEHEMI.
avatar
Ramo

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  rezi.sina@live.com prej 03.07.11 11:06

Explorer shkruajti:1943 - Deti japonez , Japoni


rezi.sina@live.com

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi